Szczegółowe dane produktu

Robot kuchenny Create 5 o mocy 1200 W, pojemność misy 5l, kolor biały.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Idealny towarzysz twórczej przygody z pysznymi wypiekami

Od chleba po brownies - robot Create 5 pomoże uzyskać pyszne wypieki za każdym razem. Mikser planetarny i mocny silnik pozwalają na osiąganie optymalnych i stałych efektów pieczenia. Urządzenie Create 5 Kitchen z wytrzymałą obudową z odlewu to niezawodność, na której można zawsze polegać przy cotygodniowych wypiekach oraz przygotowywaniu świątecznych pyszności.

Electrolux - Robot kuchenny - E5KM1-4SWB

Mikser planetarny gwarantuje optymalne efekty

Ruch miksera planetarnego równomiernie połączy wszystkie składniki, tak, że nie pozostanie nawet jedna grudka, co pozwoli uzyskać jednolitą i gładką konsystencję zarówno przy prostych, jak i skomplikowanych przepisach.

Electrolux - Robot kuchenny - E5KM1-4SWB

Wydajny silnik o mocy 1200 W

Mocny silnik, idealny do wyrabiania ciasta, jest niezbędny do przygotowania zdrowego chleba pełnoziarnistego czy cienkiej pizzy o chrupiącym cieście. Ten mocny i niezawodny silnik zapewnia wszechstronność przy realizacji najróżniejszych przepisów podczas przygody z wypiekami.

Electrolux - Robot kuchenny - E5KM1-4SWB

Pojemna 5-litrowa miska ze stali nierdzewnej

Wielka miska oferuje idealną pojemność, by przygotować małe i duże porcje, od bochenków chleba po jagodowe muffinki, kuszące gości na specjalnych okazjach.

Electrolux - Robot kuchenny - E5KM1-4SWB

Wszechstronne akcesoria

Pyszne i zdrowe wypieki wymagają wszechstronnym akcesoriów. Korzystając z haka do wyrabiania ciasta, nieprzywierającej ubijaczki, czy końcówki do ubijania można upiec ulubiony chleb na zakwasie, kremową polewę serową lub ciasteczka z bezą.

Wiele prędkości i tryb pulsacyjny

Równomierne i idealne efekty — od ubijania lekkiej śmietany po wyrabianie ciężkiego ciasta dzięki sześciu precyzyjnym ustawieniom prędkości i pracy pulsacyjnej.

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Czy masz już to urządzenie?

Zarejestruj swoje urządzenia w MyElectrolux i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

 

  • Sprawna pomoc techniczna i serwis
  • Łatwy dostęp do instrukcji i przewodników
  • Pełna kontrola nad posiadanymi gwarancjami
  • Wyjątkowe oferty i rabaty
Dołącz do MyElectrolux Pomoc
woman on couch with mobile phone