Szczegółowe dane produktu

Robot kuchenny Create 5 o mocy 1200 W, kolor czarny. W zestawie z robotem znajdują się: misa o pojemności 5 l, aluminiowe akcesoria z nieprzywierającą powłoką, takie jak: końcówka do ubijania, mieszadło hakowe, końcówka do mieszania, przystawka do krojenia i siekania, przystawka do mielenia mięsa. Akcesoria można myć w zmywarce. Żadna część mająca kontakt z żywnością nie zawiera BPA.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Idealny towarzysz twórczej przygody z pysznymi wypiekami

Od chrupiącego chleba aż po kruche ciasteczka – robot kuchenny Create 5 za każdym razem pomoże Ci przygotować pyszne wypieki. A wszystko to dzięki mieszaniu planetarnemu, mocnemu silnikowi i wytrzymałemu korpusowi odlewanemu ciśnieniowo.

Optymalny rezultat dzięki mieszaniu planetarnemu

Mieszanie planetarne zapewnia dokładne połączenie wszystkich składników – nie ma składnika, który pozostałby nietknięty. Pozwala to uzyskać równomierną i gładką konsystencję potraw przygotowywanych zarówno w małych, jak i dużych ilościach.

Zalecane akcesoria

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Czy masz już to urządzenie?

Zarejestruj swoje urządzenia w MyElectrolux i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

  • Sprawna pomoc techniczna i serwis
  • Łatwy dostęp do instrukcji i przewodników
  • Wyjątkowe oferty i rabaty
Dołącz do MyElectrolux Pomoc
woman on couch with mobile phone