Szczegółowe dane produktu

Idealna czystość. Urzadzenia na lata. Odkamieniacz skutecznie usuwa nagromadzony kamień. Używając rekomendowanych środków masz pewność, że Twoje urządzenia będą sprawne przez długie lata. Skutecznie eliminuje kamień. Utrzymuje urządzenia w higinicznej czystości. Zapobiega tworzeniu się kamienia. Łatwy do spłukania. Nie korodujący. Opakowanie zawiera 1l.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Uniwersalny środek odkamieniający dla utrzymania idealnego stanu urządzeń

Czyste i dobrze utrzymane urządzenia są kluczem do dłuższego cyklu życia produktu, zapewniają też najwyższą wydajność i mniejsze zużycie energii. Dlatego Electrolux stworzył gamę wysokiej jakości środków czystości, które pomogą Ci zadbać o Twoje urzadzenia i zapewnić im wydajną pracę przez długie lata.

Skuteczna ochrona przed kamieniem

Twarda woda może pozostawiać osad oraz powodować osadzanie się kamienia w trudno dostępnych miejscach urzadzeń, co może obniżyć ich wydajność. Odkamieniacz skutecznie usuwa nagromadzony kamień. Używając rekomendowanych środków masz pewność, że Twoje urządzenia będą sprawne przez długie lata.

Bezpieczna formuła

Wysoce skuteczna i delikatna formuła, niepowodującą korozji skutecznie radzi sobie z osadem wapiennym, zapewniając optymalną pracę urządzeń przez długi czas.

Łatwy w użyciu

Łatwo się spłukuje i neutralizuje minerały zawarte w wodzie, dzięki czemu zapobiega gromadzeniu się kamienia, aby zapewnić bezawaryjne działanie urządzeń.

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Czy masz już to urządzenie?

Zarejestruj swoje urządzenia w MyElectrolux i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

  • Sprawna pomoc techniczna i serwis
  • Łatwy dostęp do instrukcji i przewodników
  • Wyjątkowe oferty i rabaty
Dołącz do MyElectrolux Pomoc
woman on couch with mobile phone