Szczegółowe dane produktu

Parownica do ubrań Delicate 7000, która umożliwia łatwe i szybkie odświeżenie ubrań.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

JESZCZE LEPIEJ ZADBAJ O SWOJE UBRANIA DZIĘKI NASZEJ DESCE DO PRASOWANIA

Deska do prasowania ułatwia usuwanie zagnieceń z odzieży. Wbudowana i regulowana w pionie i poziomie deska zapewnia lepsze rezultaty i dbałość o ubrania.

Electrolux - Parownica - E7US1-4MN

Regulowana deska - wygodniejsze prasowanie

Zintegrowana deska z opcją regulacji w poziomie i pionie zapewnia łatwiejszą obsługę i ochronę ubrań. Deska do prasowania pomaga lepiej usuwać zagniecenia z ubrań.

Electrolux - Parownica - E7US1-4MN

Usuwa do 99,99% bakterii z ubrań za pomocą pary – higienicznie czyste ubrania.

Para nie tylko usuwa zagniecenia, ale także odświeża i czyści ubrania, usuwając do 99,99% bakterii w ciągu 1 minuty prasowania. Dzięki temu możesz korzystać z ubrań dłużej pomiędzy praniami – jednocześnie chroniąc swoje ubrania i środowisko. *Badanie przeprowadzone przez SGS na podstawie chińskiego standardu dla parownic do ubrań QB/T 5200-2017 w listopadzie 2021 r. dla bakterii Escherichia coli (CICC® 10389™), Staphylococcus aureus subsp. aureus (ATCC® 6538™) oraz Candida albicans (CICC® 1965™) w czasie 1 minuty prasowania parownicą przy temperaturze powyżej 95°C.

Electrolux - Parownica - E7US1-4MN

Elastyczna głowica i stopa - łatwa obsługa.

Prasowanie za pomocą pary jest wyjątkowo proste dzięki wytrzymałej głowicy i stopie Glissium™. Odporna na zarysowania stopa pozwala na gładkie przesuwanie parownicy po ubraniach, zapewniając wygodne i optymalne prasowanie parą.

Electrolux - Parownica - E7US1-4MN

Trzy ustawienia pary - prasownie różnych rodzajów tkanin.

Parownica do ubrań stojąca jest zaprojektowana z myślą o wszechstronnym zastosowaniu do różnych rodzajów tkanin. Dzięki trzem ustawieniom pary oraz funkcji Eco będziesz w stanie odpowiednio zadbać o każdy rodzaj ubrań.

Electrolux - Parownica - E7US1-4MN

Większy zbiornik na wodę - dłuższa praca.

Korzystaj z urządzenia dłużej dzięki zbiornikowi na wodę o zwiększonej pojemności. Zbiornik 2,5 l zapewnia dłuższe korzystanie z parownicy oraz bezproblemowe napełnianie. Zbiornik można wyjąć z urządzenia, dzięki czemu jest on dużo wygodniejszy w obsłudze w porównaniu ze zbiornikiem zamontowanym na stałe.

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Czy masz już to urządzenie?

Zarejestruj swoje urządzenia w MyElectrolux i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

  • Sprawna pomoc techniczna i serwis
  • Łatwy dostęp do instrukcji i przewodników
  • Wyjątkowe oferty i rabaty
Dołącz do MyElectrolux Pomoc
woman on couch with mobile phone