Szczegółowe dane produktu

Pralko-suszarka PerfectCare 900 z systemami DelicateCare i SensiCare oraz programem SteamCare, pojemność prania/suszenia 10/6 kg.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Electrolux - Pralko-suszarka wolnostojąca - EW9W161BC

Twoje ubrania. Uprane, wysuszone i gotowe do założenia.

Pralko-suszarka serii 900 pozwoli bez obaw prać i suszyć ulubione ubrania, nawet jeśli są uszyte z jedwabiu lub ocieplane puchem. Wykorzystujący pompę ciepła system DelicateCare dostosowuje niską temperaturę i ruchy bębna do rodzaju tkaniny.

Electrolux - Pralko-suszarka wolnostojąca - EW9W161BC

Jedwabne rzeczy po wysuszeniu mają do 50% mniej zagnieceń*

System DelicateCare dostosowuje temperaturę i ruchy bębna to typu tkaniny, aby zapewnić jej optymalną pielęgnację. Pozwala to zachować najlepszą jakość ubrań.

*W porównaniu z suszeniem na wolnym powietrzu.

Electrolux - Pralko-suszarka wolnostojąca - EW9W161BC

Odświeżanie tkanin za pomocą pary

Program SteamCare przywraca świeżość ubraniom dzięki wykorzystaniu pary, zmniejszając ilość zagnieceń i potrzebę prasowania. Dzięki temu odzież dłużej zachowuje swój fason. Co więcej, nasz system FreshScent łączy działanie delikatnej pary z zapachem, co pozwala odświeżać tkaniny między praniami.

Wyjątkowa pielęgnacja odzieży dzięki aplikacji w twoim smartfonie

Aplikacja MyElectrolux umożliwia zdalne sterowanie urządzeniami piorącymi za pomocą smartfona. Skorzystaj z funkcji Care Advisor, aby uzyskać profesjonalne wskazówki, jak najlepiej prać odzież. Funkcja MyFavourites umożliwi ci zapisanie ustawień prania ubrań, które nosisz najczęściej.

Electrolux - Pralko-suszarka wolnostojąca - EW9W161BC

Odpowiednio dostosowana pielęgnacja w krótszym czasie

System SensiCare waży załadowaną odzież i automatycznie dostosowuje parametry cyklu, aby zapewnić optymalny czas jego trwania. Zapobiega to zbyt długiemu praniu i sprawia, że odzież dłużej zachowuje swój atrakcyjny wygląd.

Electrolux - Pralko-suszarka wolnostojąca - EW9W161BC

Pranie i suszenie dostosowane do Twojej garderoby

Urządzenie PerfectCare 900 dostosowuje temperaturę i obroty bębna do rodzaju odzieży. Od mieszanych tkanin bawełnianych po syntetyki, a nawet tkaniny jedwabne, intuicyjny wybór trybów umożliwia włączenie opcji suszenia z każdym programem prania. Co więcej, urządzenie pozwala w ciągu 3 godzin wyprać i wysuszyć 3 kg prania.

Technologia pompy ciepła

Działanie pompy ciepła w pralko-suszarce PerfectCare 900 oparte jest na zamkniętym obiegu ciepła, co ogranicza jego straty w procesie suszenia i znacznie obniża zużycie energii. Zastosowanie pompy ciepła sprawia, że suszenie odbywa się w niemal o połowę niższej temperaturze w porównaniu do tradycyjnej kondensacyjnej pralko-suszarki. Dzięki temu ubrania nie są poddawane nadmiernemu działaniu ciepła. Suszenie w pralko-suszarce PerfectCare 900 gwarantuje doskonałe efekty i oszczędność nawet 30% energii, czego potwierdzeniem jest najwyższa klasa efektywności energetycznej - C.

System DelicateCare zastosowany w pralko-suszarce PerfectCare z pompą ciepła dostosowuje temperaturę oraz ruchy bębna do rodzaju tkaniny. Dzięki temu możesz prać i suszyć wszystko, nawet ulubione jedwabne koszule czy sukienki.

Wybierając pralko-suszarkę PerfectCare 900 dbasz o ubrania oszczędzając energię i pieniądze.

Zalecane akcesoria

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Czy masz już to urządzenie?

Zarejestruj swoje urządzenia w MyElectrolux i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

 

  • Sprawna pomoc techniczna i serwis
  • Łatwy dostęp do instrukcji i przewodników
  • Pełna kontrola nad posiadanymi gwarancjami
  • Wyjątkowe oferty i rabaty
Dołącz do MyElectrolux Pomoc
woman on couch with mobile phone