Szczegółowe dane produktu

Pralka ładowana od frontu z systemem SensiCare, programem UltraWash i możliwością zdalnego sterowania za pomocą aplikacji My AEG, pojemność 8 kg.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Przyjazna dla ubrań i środowiska

Pralka do zabudowy PerfectCare 800 z systemem UltraCare wykorzystuje unikalną technologię wstępnego mieszania, aby aktywować detergent. Pozwala to czyścić ubrania w niższych temperaturach i przy mniejszym zużyciu energii, dzięki czemu ich żywotność jest dłuższa.

Z UltraWash w 30ºC oszczędzasz do 30% energii w porównaniu z programem do bawełny w 40ºC.

Dzięki naszej technologii wstępnego mieszania program UltraWash oferuje wyjątkową wydajność prania nawet w temperaturze 30ºC w czasie poniżej jednej godziny. Oszczędzasz też do 30% więcej energii w porównaniu z programem do bawełny 40ºC. Przyjazna dla ubrań i dla środowiska.

Wyjątkowa pielęgnacja odzieży dzięki aplikacji w twoim smartfonie

Aplikacja MyElectrolux umożliwia zdalne sterowanie urządzeniami piorącymi za pomocą smartfona. Skorzystaj z funkcji Care Advisor, aby uzyskać profesjonalne wskazówki, jak najlepiej prać odzież. MyFavourites zapisuje ustawienia dla ubrań, które często nosisz.

Odświeżaj ubrania i neutralizuj zapachy* dzięki programowi FreshScent

Ciesz się efektem świeżości prania przy śladowym zużyciu wody. Odświeżając ubrania parą, możesz zneutralizować zapachy* i zredukować zagniecenia w 25 minut. Aby uzyskać jeszcze większą świeżość, dodaj nasz zapach pary do programu FreshScent.

* Zewnętrzny test pokazuje neutralizację dymu papierosowego w cyklu FreshScent.

Oszczędność do 30%* czasu, wody i energii dzięki SensiCare

System SensiCare dopasowuje ustawienia każdego programu do wielkości wsadu. Inteligentne czujniki zmniejszają czas, ilość zużywanej wody i energii nawet o 30%*, zapewniając efektywne pranie – bez zbędnego zużycia ubrań.

* Wewnętrzny test zużycia czasu, wody i energii w ramach cyklu prania bawełny 30°C zoptymalizowanego z SensiCare dla 1 kg wsadu w porównaniu z maksymalnym wsadem.

Wybierz naszą cichą pralkę i ciesz się spokojem w domu.

Nasza cicha pralka do zabudowy została zaprojektowana do cichego działania za drzwiami szafki. Oznacza to, że można uruchomić cykl prania, zachowując ciche i spokojne środowisko dla wszystkich innych działań.

Linia PerfectCare

Czy chesz, aby Twoje ubrania dłużej wyglądały jak nowe, były mniej pogniecione, a ich kolory nie blakły? Dowiedz się jak to gwarantujemy z nową linią pralek PerfectCare.

Zalecane akcesoria

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Czy masz już to urządzenie?

Zarejestruj swoje urządzenia w MyElectrolux i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

  • Sprawna pomoc techniczna i serwis
  • Łatwy dostęp do instrukcji i przewodników
  • Wyjątkowe oferty i rabaty
Dołącz do MyElectrolux Pomoc
woman on couch with mobile phone