Szczegółowe dane produktu

W komplecie z odkurzaczem otrzymasz: elektroszczotkę PowerPro do różnych powierzchni, elektroszczotkę PowerPro do podłóg twardych, elektroszczotkę do sierści PetPro+, ssawkę do delikatnych powierzchni, elastyczną końcówkę, szczotkę szczelinową, szczotkę do kurzu, wieszaki na akcesoria, akumulator 25.2V HD, filtr emisji i filtr progresywny, stację ładowania.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Electrolux - Odkurzacz bezprzewodowy - EP81U25ULT

Niezwykła moc i dokładne okurzanie

Odkurz cały dom na jednym ładowaniu lub uporaj się z okazjonalnym bałaganem z niezwykłą dokładnością, niezależnie od powierzchni. Poznaj wydajny i elastyczny odkurzacz zaprojektowany z myślą o współczesnym stylu życia.

Electrolux - Odkurzacz bezprzewodowy - EP81U25ULT

Dwie specjalistyczne szczotki PowerPro Fluffy dla czystych i lśniących podłóg oraz PowerPro Bristle do odkurzania dywanów

Szczotka PowerPro do twardych podłóg skutecznie zbiera wszystko, od drobnego pyłu po zanieczyszczenia wielkości kamyków, za jednym razem, delikatnie polerując i pozostawiając efekt lśniących podłóg. Sczotka PowerPro Bristle, idealna do odkurzania dywanów, posiada funkcję BRC, higienicznego czyszczenia wałka z włókien i włosów.

Electrolux - Odkurzacz bezprzewodowy - EP81U25ULT

5-krotnie* większa moc

Indukcyjny silnik gwarantuje 5-krotnie* większą moc ssania, zapewniając dokładne i bardziej efektywne odkurzanie. *Na podstawie wewnętrznych badań mocy ssania w przypadku urządzenia ręcznego, zgodnie z normą IEC 62885-2, w porównaniu z poprzednim modelem WQ61-40OG

Electrolux - Odkurzacz bezprzewodowy - EP81U25ULT

Odkurzanie domu na jednym ładowaniu**

Odkurz dom na jednym ładowaniu akumulatora. Przy pełnym naładowaniu akumulatora w trybie min. odkurzysz do 105 m2 powierzchni. Czas pracy to aż 35 minut w trybie min.

**Wewnętrzne testy potwierdzają, że można z niego korzystać przez 35 minut w trybie min, co równa się w przeliczeniu powierzchni do 75 m2.

Electrolux - Odkurzacz bezprzewodowy - EP81U25ULT

Tryb Auto dla wydajniejszego odkurzania

Niezależnie od tego, czy odkurzane są podłogi twarde czy dywany, tryb Auto dostosowuje moc ssania do rodzaju powierzchni, zapewniając skuteczne odkurzanie.

Electrolux - Odkurzacz bezprzewodowy - EP81U25ULT

Quick Release - intuicyjne odłączanie

Funkcja Quick Release ułatwia obsługę odkurzacza. Wystarczy nacisnąć przycisk, aby łatwo odłączyć odkurzacz ręczny od stacji ładującej, a wszystko to można zrobić jedną ręką.

Pamiętaj o regularnej konserwacji swojego odkurzacza

  • Opróżniaj regularnie i myj pojemnik na kurz.
  • Płucz pod bieżącą wodą filtry.
  • Zapoznaj się z instrukcją. Pamiętaj o 24h czasie suszenia.
  • Po 12 miesiącach kup nowe filtry i wymień na nowe.

Pobierz instrukcje:

- zbiornik na kurz
- szczotki

Zalecane akcesoria

Twoja przestrzeń, Twój azyl

Wnieś naturalną harmonię i świeżość do swojego domu. Nasze urządzenia klimatyzacyjne i odkurzacze skutecznie usuwają zanieczyszczenia z powietrza oraz zapewniają optymalną jakość i temperaturę powietrza.

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Czy masz już to urządzenie?

Zarejestruj swoje urządzenia w MyElectrolux i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

 

  • Sprawna pomoc techniczna i serwis
  • Łatwy dostęp do instrukcji i przewodników
  • Pełna kontrola nad posiadanymi gwarancjami
  • Wyjątkowe oferty i rabaty
Dołącz do MyElectrolux Pomoc
woman on couch with mobile phone