Szczegółowe dane produktu

Żelazko 4SafetyTMPrecision z funkcją Auto-off i wskaźnikiem gotowości do pracy, wyrzut pary 180g/min.moc 2400 W.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Bezpieczne i precyzyjne żelazko 4SafetyTMPrecision z potrójną funkcją samoczynnego wyłączania, antypoślizgową podstawą i wygodnym pojemnikiem na wodę.

Electrolux - Żelazko parowe - EDB6150

Bezpieczeństwo

Żelazko, które zapewnia bezpieczeństwo – nawet gdy o nim zapomnisz. Potrójna funkcja samoczynnego wyłączenia automatycznie wyłącza żelazko po upływie 8 minut, gdy jest ustawione pionowo, lub po 30 sekundach, gdy znajduje się w położeniu poziomym (również na boku). O zbliżającym się wyłączeniu lub gotowości do pracy żelazka informuje specjalna lampka kontrolna.

Electrolux - Żelazko parowe - EDB6150

Stabilność i wygoda

Deski do prasowania są czasem mało stabilne. Szeroka, antypoślizgowa podstawa żelazka 4SafetyTMPrecision zapewnia mu stabilność na każdej powierzchni. Łatwy do napełniania, duży i przezroczysty zbiornik na wodę (350 ml) umożliwia dłuższe prasowanie bez konieczności uzupełniania wody – czyniąc je jeszcze wygodniejszym.

Electrolux - Żelazko parowe - EDB6150

Precyzja

Końcówka stopy ze stali nierdzewnej umożliwia precyzyjne i bezpieczne prasowanie. Pozwala łatwo docierać do brzegów kołnierzyków, pod guziki i w pobliże nadruków. Dzięki tej specjalnie wyprofilowanej, precyzyjnej końcówce prasowanie jest jeszcze łatwiejsze.

Electrolux - Żelazko parowe - EDB6150

Skuteczność

Dzięki silnemu wyrzutowi pary (180g) wystarczy naciśnięcie przycisku, aby usunąć nawet największe zagniecenia. Natomiast ciągły wypływ pary (w zakresie od 0 do 40 g/min), która wydobywa się równomiernie przez 500 otworów w stopie żelazka, sprawia, że prasowanie jest łatwe i wydajne.

Opinie

Napisz opinię

Dzień dobry. To Twoja przestrzeń. Podziel się z nami swoją opinią. Chcielibyśmy wiedzieć, co sądzisz o tym produkcie. Twój głos ma znaczenie.

Napisz opinię jako gość lub .

{{ props.errorNickname }}

Ten tekst pojawi się obok Twojej recenzji. Nie wpisuj swojego pełnego imienia i nazwiska. W takim wypadku, opinia nie będzie mogła być opublikowana

Twój adres e-mail jest niezbędny do potwierdzenia recenzji.

{{ props.errorEmoji }}

Nagradzamy najbardziej przydatne opinie dotyczą jakości, wzornictwa i łatwości korzystania z urządzenia. Zapoznaj się z warunkami promocji: "Napisz opinię i wygraj" i weź udział w akcji. Aby zaopiniować obsługę klienta, wysyłkę lub instalację urządzeń, prosimy o kontakt z Infolinią. Opinie są moderowane przed publikacją. Więcej informacji znajduje się w zasadach zamieszczania opinii.

Wyrażam zgodę na warunki zawarte w Regulaminie

Najnowsze

Najnowsze

Najbardziej pomocne

Najwyższe oceny

Najniższe oceny

Opinie w innych językach Przetłumaczone opinie

5
Przetłumaczone z czeskiego
Dana 11 lutego 2019

Perfekcyjne prasowanie

Żelazko dobrze się trzyma, ma duży pojemnik na wodę, nie ścieka. Jak na razie jestem zadowolony.

 • Wzornictwo
  5
 • Funkcjonalność
  5
 • Jakość
  5
 • Dana poleca ten produkt

Wyłączenie odpowiedzialności za tłumaczenie

Ta recenzja dotyczy podobnego produktu lub pochodzi z witryny w innym języku.

 • Wzornictwo
  5
 • Funkcjonalność
  5
 • Jakość
  5
 • Dana poleca ten produkt
5
Przetłumaczone z chorwackiego
Zubić 10 lipca 2018

Prasowanie jest fajne

Żelazko parowe Electrolux zmieniło prasowanie w prawdziwą zabawę i przyjemność. Odkąd kupiłem to urządzenie, nie mam już stosów wyprasowanej bielizny. Jego cechą jest doskonałe i niedrogie prasowanie wszystkich rodzajów odzieży. Mocna para prasująca i najbardziej pogniecione części odzieży. Do żelazka dołączona jest gumowa podkładka, dzięki której urządzenie nie ześlizguje się z deski do prasowania. Jestem szczególnie pod wrażeniem dużego zbiornika, więc nie muszę przerywać prasowania przez ciągłe napełnianie zbiornika wodą. Projekt jest wspaniały, co jest również ważnym elementem dla bardziej satysfakcjonującego wykonywania tej żmudnej pracy. Doskonała kontrola temperatury zapobiega przywieraniu tkaniny do podkładu żelazka. Automatyczne wyłączanie zachwyci każdą gospodynię domową, zwłaszcza te z małymi dziećmi. To „inteligentne” żelazko myśli za nas. Urządzenie ma bardzo rozsądną i akceptowalną cenę w sklepach, a jego jakość jest niepodważalna. Mam go od lat i wygląda jak nowy. Prasowanie może być zabawne i przyjemne, tylko z żelazkiem parowym Electrolux.

 • Wzornictwo
  3
 • Funkcjonalność
  3
 • Jakość
  3
 • Zubić poleca ten produkt

Wyłączenie odpowiedzialności za tłumaczenie

Ta recenzja dotyczy podobnego produktu lub pochodzi z witryny w innym języku.

 • Wzornictwo
  3
 • Funkcjonalność
  3
 • Jakość
  3
 • Zubić poleca ten produkt

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Masz już ten produkt?

Zarejestruj produkt, aby w pełni wykorzystać jego możliwości. Skorzystaj w pomocy naszych ekspertów lub kup potrzebne części zamienne i akcesoria.

Zarejestruj produkt Pomoc
view of beach, cliffs and breaking waves