Szczegółowe dane produktu

Poczuj się pewnie, bo ubrania zawsze będą wyglądać świeżo i schludnie. Dzięki szybkiemu nagrzewaniu i równomiernemu rozprowadzaniu pary można łatwo i szybko wygładzić ubrania.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Electrolux - Stacja pary - E5ST1-2DB

Szybko i skutecznie.

Dzięki szybkiemu nagrzewaniu ubrania można prasować już po 60 sekundach. Równomiernie rozprowadzana para sprawia, że ubrania zawsze wyglądają świeżo i gładko.

Electrolux - Stacja pary - E5ST1-2DB

Duży, wyjmowany zbiornik na wodę o pojemności 1,2 litra.

Wyjmowany zbiornik na wodę ułatwia napełnianie, ponieważ można go przenieść pod sam kran. Duży zbiornik o pojemności 1,2 litra pozwala uporać się z większą ilością ubrań zanim trzeba będzie go napełnić.

Electrolux - Stacja pary - E5ST1-2DB

Stopa odporna na zarysowania.

Odporna na zarysowania stopa żelazka GLISSIUM XXX pozwala na łatwe prasowanie parą i przesuwanie żelazka. Stopa rozprowadza parę równomiernie i łatwo się przesuwa, umożliwiając płynniejsze prasowanie we wszystkich kierunkach.

Electrolux - Stacja pary - E5ST1-2DB

Wskaźnik gorącej stopy żelazka.

Pokazuje, kiedy żelazko jest na tyle chłodne, by bezpiecznie je odłożyć. Wskaźnik gorącej stopy żelazka na jego czubku wskazuje, że stopa jest gorąca.

Electrolux - Stacja pary - E5ST1-2DB

Funkcja automatycznego czyszczenia.

Dłuższy okres korzystania ze stacji parowej dzięki ochronie przed gromadzeniem się kamienia. Rozwiązanie FlushClean zapobiega gromadzeniu się kamienia, ponieważ pozwala wypłukać osad wapienny wodą.

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Czy masz już to urządzenie?

Zarejestruj swoje urządzenia w MyElectrolux i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

  • Sprawna pomoc techniczna i serwis
  • Łatwy dostęp do instrukcji i przewodników
  • Wyjątkowe oferty i rabaty
Dołącz do MyElectrolux Pomoc
woman on couch with mobile phone