Szczegółowe dane produktu

W komplecie z odkurzaczem otrzymasz: elektroszczotkę do dywanów i podłóg twardych z oświetleniem LED PowerPro Multifloor, elektroszczotkę z technologią UV, teleskopową ssawkę szczelinową, szczotkę do delikatnych powierzchni, szczotkę do kurzu, stację ładowania. Łatwy dostęp do odkurzacza ręcznego oraz dołączone akcesoria, pozwalają na dokładne i szybkie odkurzanie różnych powierzchni- od podłogi po trudno dostępne zakamarki.
Czytaj więcej

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Electrolux - Odkurzacz bezprzewodowy - ES52HB25SH

Łatwy w użytkowaniu odkurzacz z opcją dostosowania wydajności

Odkurzacz bezprzewodowy 500 o ergonomicznej konstrukcji zapewnia doskonałą wydajność i łatwą obsługę. Jednostkę ręczną i akcesoria można odłączać, co zapewnia możliwość odkurzania każdej powierzchni. Wszystkie modele produkowane są z wykorzystaniem tworzywa z recyklingu.*

*Zawartość przetworzonego tworzywa w modelach odkurzaczy bezprzewodowych Electrolux 500% mieści się między 64-74%.

Electrolux - Odkurzacz bezprzewodowy - ES52HB25SH

Skuteczny odkurzacz do higienicznie czystszego domu.

Nasz łatwy w użyciu odkurzacz bezprzewodowy zapewnia skuteczne, widoczne efekty na każdej powierzchni. Usuń kurz i drobne cząstki z różnych powierzchni.

Electrolux - Odkurzacz bezprzewodowy - ES52HB25SH

Szybkie i wygodne odkurzanie z wyjmowaną jednostką 2 w 1

Poznaj wygodny i elastyczny odkurzacz o wspaniałym ergonomicznym designie. Jednostka ręczna łatwo zdejmuje się z rury, by szybko sprzątać i docierać do trudnych miejsc.

Electrolux - Odkurzacz bezprzewodowy - ES52HB25SH

Elektroszczotka BedProPowerTM+ UV zapewnia higienicznie czyste łóżko

Możesz usunąć drobny kurz i cząsteczki o wielkości nawet -1,0<µm* – czyli o wielkości podobnej do pyłku kwiatowego, bakterii lub roztoczy, zapewniając higienicznie czyste łóżka i sofy.>

* W oparciu o wewnętrzny test według wewnętrznej metody testowej dla ręcznego urządzenia do zbierania kurzu A2 z elektroszczotką BedProPowerTM+ UV.

Electrolux - Odkurzacz bezprzewodowy - ES52HB25SH

Czas działania do 55 minut**, co daje nieprzerwane i wygodne odkurzanie

Posprzątaj cały dom na jednym ładowaniu. Ciesz się czasem działania do 55 minut* na pełnej baterii i nieprzerwanym, wygodnym odkurzaniem za każdym razem.

*Wewnętrzne testy odkurzacza ręcznego w trybie minimalnej prędkości, zgodnie z normą IEC 62885-4, gdzie urządzenie pracuje w trybie minimalnej prędkości. Odłączany odkurzacz ręczny.

Electrolux - Odkurzacz bezprzewodowy - ES52HB25SH

Zapewnia czystsze powietrze i zdrowszy dom, podczas odkurzania.

Usuwa do 99% cząstek mikropyłu*, aby powietrze było czystsze, a dom zdrowszy.

*Usuwa do 99% cząstek mikropyłu w rozmiarze 0,3-10 µm na podstawie testów wewnętrznych zgodnie z EN60312-1:2017.

Zalecane akcesoria

Twoja przestrzeń, Twój azyl

Wnieś naturalną harmonię i świeżość do swojego domu. Nasze urządzenia klimatyzacyjne i odkurzacze skutecznie usuwają zanieczyszczenia z powietrza oraz zapewniają optymalną jakość i temperaturę powietrza.

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Czy masz już to urządzenie?

Zarejestruj swoje urządzenia w MyElectrolux i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

  • Sprawna pomoc techniczna i serwis
  • Łatwy dostęp do instrukcji i przewodników
  • Wyjątkowe oferty i rabaty
Dołącz do MyElectrolux Pomoc
woman on couch with mobile phone