Szczegółowe dane produktu

Filtr antysmogowy do oczyszczaczy powietrza. Przeznaczony do modeli: PA91-404GY; PA91-404DG.

Cechy

Filtr chroniący przed nieprzyjemnymi zapachami

Gruntownie usuwa nieprzyjemne zapachy, gazy i cząstki stałe z powietrza w pomieszczeniach dzięki zaawansowanej technologii węgla aktywnego i filtracji 360.

Technologia HEPA CLEAN360

Filltr CLEAN360 wykorzystuje technologię HEPA13, aby skutecznie filtrować 99,97% cząsteczek o wielkości 0,3 µm, zapewniając minimalny poziom PM 2,5.

Technologia filtracji 360

Filtry PURE A9 360 są wyposażone w unikalne, ultradrobne filtry, które zapewniają skuteczną barierę przed mikroskopijnymi cząsteczkami. Posiadają warstwę HEPA13, która skutecznie filtruje aż 99,97% cząsteczek wielkości zaledwie 0,3 mikrona. Dodatkowo filtr cylindryczny charakteryzuje się ogromną powierzchnią, co oznacza większą wydajność i dłuższy czas eksploatacji, a jednocześnie wyjątkowo wysoką cyrkulację powietrza.

Chroń swoją rodzinę przed niechcianymi gośćmi / ochrona antybakteryjna

Technologia głębokiej filtracji skutecznie wychwytuje 99% bakterii i substancji drażniących znajdujących się w powietrzu, takich jak roztocza i alergeny, umożliwiając oddychanie czystszym i zdrowszym powietrzem. Filtry zawierają naturalnie skuteczny środek przeciwbbakteryjny, który neutralizuje enzymy bakteryjne na poziomie komórkowym.

Inteligentny filtr

Każdy filtr Pure A9 wyposażony jest w inteligentny tag, co oznacza, że oczyszczacz PURE A9 rozpoznaje skuteczność działania filtra i czas wymiany. Aplikacja mobilna wskazuje stopnień zużycia, dzięki czemu masz pewność, że filtr został całkowicie zapełniony.

Zalecane akcesoria

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Czy masz już to urządzenie?

Zarejestruj swoje urządzenia w MyElectrolux i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

  • Sprawna pomoc techniczna i serwis
  • Łatwy dostęp do instrukcji i przewodników
  • Wyjątkowe oferty i rabaty
Dołącz do MyElectrolux
woman on couch with mobile phone