Szczegółowe dane produktu

Filtr powietrza BREEZE + filtr chroniący przed nieprzyjemnymi zapachami, do oczyszczaczy Well A5 i A7.

Cechy

Electrolux - Filtr do oczyszczaczy powietrza - EFWBRZ3

Kompletny filtr powietrza BREEZE + filtr chroniący przed nieprzyjemnymi zapachami do Well A5 i A7

Optymalna, całkowita filtracja powietrza dla Twojego domu.

Electrolux - Filtr do oczyszczaczy powietrza - EFWBRZ3

Wyjątkowa filtracja drobnych cząsteczek

Unikalne, wstępnie przygotowane nośniki filtracyjne drobnych cząstek zapewniają wysoce skuteczną barierę przed mikroskopijnymi cząstkami, zatrzymując 99,5% cząstek o wielkości zaledwie 0,3 mikrona.

*Wychwytuje do 99,5% cząsteczek o wielkości 0,3μm; test przeprowadziła firma zewnętrzna w 2020 r., za pomocą chlorku sodu w aerozolu.

Electrolux - Filtr do oczyszczaczy powietrza - EFWBRZ3

Ochrona przeciwbakteryjna. Ochrona rodziny przed niechcianymi gośćmi

Ochrona przed bakteriami przenoszonymi drogą powietrzną ma kluczowe znaczenie dla stworzenia zdrowszego środowiska domowego. Kompletny filtr powietrza BREEZE zawiera środek przeciwbakteryjny, który neutralizuje bakterie na poziomie komórkowym, eliminując do 99,9% bakterii znajdujących się w domu i zapobiegając dalszemu ich rozwojowi.

*Przetestowana na bakteriach Escherichia coli, Staphylococcus aureus, Serratia marcescens i Legionella pneumophila zgodnie z normą GB 21551.2-2010 załącznik A

Electrolux - Filtr do oczyszczaczy powietrza - EFWBRZ3

Usuwa nieprzyjemne zapachy

Aktywny filtr kokosowy z węglem aktywnym zapewnia wyjątkowe pochłanianie zapachów i gazów występujących zwykle w środowisku domowym. Związki organiczne generujące zapachy lotne i pochodzące od zwierząt domowych, ze śmieci, z domowych środków chemicznych, a nawet na skutek gotowania są zatrzymywane, co pomaga w utrzymaniu świeżego powietrza w pomieszczeniach na dłużej.

*Filtruje do 92,18% lotnych związków organicznych, test przeprowadzono w 2020 r. zgodnie z normą GB/T 18801-2015.

Electrolux - Filtr do oczyszczaczy powietrza - EFWBRZ3

Inteligentne filtry

Każdy filtr jest wyposażony w inteligentny wskaźnik, który mierzy ekspozycję na drobne cząstki stałe i pozostałą żywotność filtra. Aplikacja wskaże, kiedy należy wymienić filtr.

Podziel się opinią na temat swojego urządzenia Electrolux i wygraj akcesoria
Pomóż nam udoskonalić nasze urządzenia

Twoja opinia pomoże udoskonalić nasze produkty. Opublikuj ją i zdobądź atrakcyjne akcesoria kuchenne lub środki do pielęgnacji urządzeń. Oceń produkt za pomocą gwiazdek, aby rozpocząć.

Napisz opinię

Dzień dobry. To Twoja przestrzeń. Podziel się z nami swoją opinią. Chcielibyśmy wiedzieć, co sądzisz o tym produkcie. Twój głos ma znaczenie.

Napisz opinię jako gość lub zaloguj się .

{{ props.errorNickname }}

Ten tekst pojawi się obok Twojej recenzji. Nie wpisuj swojego pełnego imienia i nazwiska. W takim wypadku, opinia nie będzie mogła być opublikowana

Twój adres e-mail jest niezbędny do potwierdzenia recenzji.

{{ props.errorEmoji }}

Nagradzamy najbardziej przydatne opinie dotyczą jakości, wzornictwa i łatwości korzystania z urządzenia. Zapoznaj się z warunkami promocji: "Napisz opinię i wygraj" i weź udział w akcji. Aby zaopiniować obsługę klienta, wysyłkę lub instalację urządzeń, prosimy o kontakt z Infolinią. Opinie są moderowane przed publikacją. Więcej informacji znajduje się w zasadach zamieszczania opinii.

Wyrażam zgodę na warunki zawarte w Regulaminie

Dziękujemy bardzo za opinię.

Sprawdź swoją skrzynkę odbiorczą. Na Twój adres e-mail zostanie wysłana wiadomość weryfikacyjna.

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Masz już ten produkt?

Zarejestruj produkt, aby w pełni wykorzystać jego możliwości. Skorzystaj w pomocy naszych ekspertów lub kup potrzebne części zamienne i akcesoria.

Zarejestruj produkt Pomoc
view of beach, cliffs and breaking waves