Szczegółowe dane produktu

Wychwytuje nieprzyjemne zapachy i gazy. Dokładnie oczyszcza powietrze z zapachów, gazów i cząstek dzięki węglowi aktywnemu oraz zaawansowanej technologii filtracji. Odpowiedni filtr dla właścicieli zwierząt, a także osób, które chcą szybko usunąć nieprzyjemne zapachy np. kuchenne. Do oczyszczaczy Well A7 i Well A5.

Cechy

Electrolux - Filtr do oczyszczaczy powietrza - EFWFRH3

Usuwa nieprzyjemne zapachy

Dzięki dużej ilości zaawansowanej kokosowej powłoki z aktywnym węglem filtr zapewnia wyjątkowe pochłanianie zapachów i gazów występujących zwykle w środowisku domowym. Związki organiczne generujące zapachy lotne i pochodzące od zwierząt domowych, ze śmieci, z domowych środków chemicznych, a nawet na skutek gotowania są zatrzymywane, co pomaga w utrzymaniu świeżego powietrza w pomieszczeniach na dłużej

Electrolux - Filtr do oczyszczaczy powietrza - EFWFRH3

Inteligentne filtry

Każdy filtr wyposażony jest w inteligentny tag, co oznacza, że oczyszczacz rozpoznaje skuteczność działania filtra i czas wymiany. Aplikacja mobilna wskazuje stopnień zużycia, dzięki czemu wiesz, kiedy należy wymienić filtr.

Zalecane akcesoria

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Czy masz już to urządzenie?

Zarejestruj swoje urządzenia w MyElectrolux i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

  • Sprawna pomoc techniczna i serwis
  • Łatwy dostęp do instrukcji i przewodników
  • Wyjątkowe oferty i rabaty
Dołącz do MyElectrolux
woman on couch with mobile phone