Szczegółowe dane produktu

Filtr do oczyszczaczy powietrza Wel A5 i A7.

Cechy

Electrolux - Filtr do oczyszczaczy powietrza - EFWCAR3

Doskonale ochraniający filtr CARE do Well A5 i A7

Ochrona rodziny przed bakteriami i wirusami

Electrolux - Filtr do oczyszczaczy powietrza - EFWCAR3

Aktywna ochrona przed wirusami*

Doskonale ochraniające filtry CARE charakteryzują się unikalną kombinacją materiałów testowanych z myślą o neutralizacji 99,9% uwięzionych w powietrzu wirusów*, co zapobiega ich ponownemu przedostawaniu się do powietrza w Twoim domu.

*Testowane na obecność wirusa H1N1 (A/PR8/34) zgodnie z normą ISO 18184-2019

Electrolux - Filtr do oczyszczaczy powietrza - EFWCAR3

Ochrona przeciwbakteryjna. Ochrona rodziny przed niechcianymi gośćmi

Ochrona przed bakteriami przenoszonymi drogą powietrzną ma kluczowe znaczenie dla stworzenia zdrowszego środowiska domowego. Doskonale ochraniający filtr CARE zawiera środek przeciwbakteryjny, który neutralizuje bakterie na poziomie komórkowym, eliminując do 99,9% bakterii znajdujących się w domu i zapobiegając dalszemu ich rozwojowi.

Electrolux - Filtr do oczyszczaczy powietrza - EFWCAR3

Aktywna ochrona przed pyłkami

Wychwytuje i neutralizuje unoszące się w powietrzu cząstki pyłków, co pomaga zminimalizować reakcje alergiczne.

Electrolux - Filtr do oczyszczaczy powietrza - EFWCAR3

Wyjątkowa filtracja drobnych cząsteczek

Doskonale ochraniające filtry CARE wyposażone są w zaawansowaną technologię filtracji, która zapewnia filtrację 99,97% substancji drażniących o wielkości nawet 0,3 µm, co pomaga zapewnić minimalną ilość alergenów unoszących się w powietrzu w Twoim domu.

Electrolux - Filtr do oczyszczaczy powietrza - EFWCAR3

Inteligentne filtry

Każdy filtr jest wyposażony w inteligentny wskaźnik, który mierzy ekspozycję na drobne cząstki stałe i pozostałą żywotność filtra. Aplikacja wskaże, kiedy należy wymienić filtr.

Napisz opinię

Dzień dobry. To Twoja przestrzeń. Podziel się z nami swoją opinią. Chcielibyśmy wiedzieć, co sądzisz o tym produkcie. Twój głos ma znaczenie.

Napisz opinię jako gość lub .

{{ props.errorNickname }}

Ten tekst pojawi się obok Twojej recenzji. Nie wpisuj swojego pełnego imienia i nazwiska. W takim wypadku, opinia nie będzie mogła być opublikowana

Twój adres e-mail jest niezbędny do potwierdzenia recenzji.

{{ props.errorEmoji }}

Nagradzamy najbardziej przydatne opinie dotyczą jakości, wzornictwa i łatwości korzystania z urządzenia. Zapoznaj się z warunkami promocji: "Napisz opinię i wygraj" i weź udział w akcji. Aby zaopiniować obsługę klienta, wysyłkę lub instalację urządzeń, prosimy o kontakt z Infolinią. Opinie są moderowane przed publikacją. Więcej informacji znajduje się w zasadach zamieszczania opinii.

Wyrażam zgodę na warunki zawarte w Regulaminie

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Masz już ten produkt?

Zarejestruj produkt, aby w pełni wykorzystać jego możliwości. Skorzystaj w pomocy naszych ekspertów lub kup potrzebne części zamienne i akcesoria.

Zarejestruj produkt
view of beach, cliffs and breaking waves