Szczegółowe dane produktu

Filtr antyalergiczny do oczyszczaczy Well A7 i A5.

Cechy

Electrolux - Filtr do oczyszczaczy powietrza - EFWBTH3

Wyjątkowa filtracja pyłków

Specjalnie opracowany filtr chroniący przed pyłkami BREATHE wychwytuje i neutralizuje unoszące się w powietrzu cząstki pyłków, zapewniając ochronę przed reakcjami alergicznymi do czasu konieczności wymiany filtra.

*Neutralizuje do 99% przechwyconych alergenów, przetestowany pod kątem pyłków cedru i roztoczy, w 2018 metodą ELISA.

Electrolux - Filtr do oczyszczaczy powietrza - EFWBTH3

Wyjątkowa filtracja drobnych cząsteczek

Unikalne, wstępnie przygotowane nośniki filtracyjne drobnych cząstek zapewniają wysoce skuteczną barierę przed mikroskopijnymi cząstkami, zatrzymując 99,5% cząstek o wielkości zaledwie 0,3 mikrona.

Electrolux - Filtr do oczyszczaczy powietrza - EFWBTH3

Ochrona przeciwbakteryjna. Ochrona rodziny przed niechcianymi gośćmi

Ochrona przed bakteriami przenoszonymi drogą powietrzną ma kluczowe znaczenie dla stworzenia zdrowszego środowiska domowego. Filtr chroniący przed pyłkami BREATHE zawiera środek przeciwbakteryjny, który neutralizuje bakterie na poziomie komórkowym, eliminując do 99,9% bakterii znajdujących się w domu i zapobiegając dalszemu ich rozwojowi.

*Test przeprowadzony przy użyciu Escherichia coli, Staphylococcus aureus, i Serratia marcescens, zgodnie z normą GB 21551.2-2010 załącznik A

Electrolux - Filtr do oczyszczaczy powietrza - EFWBTH3

Inteligentne filtry

Każdy filtr jest wyposażony w inteligentny wskaźnik, który mierzy ekspozycję na drobne cząstki stałe i pozostałą żywotność filtra. Aplikacja wskaże, kiedy należy wymienić filtr.

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Masz już ten produkt?

Zarejestruj produkt, aby w pełni wykorzystać jego możliwości. Skorzystaj w pomocy naszych ekspertów lub kup potrzebne części zamienne i akcesoria.

Zarejestruj produkt
view of beach, cliffs and breaking waves