Szczegółowe dane produktu

Zestaw PUREC9 zawiera wszystkie filtry, których potrzebujesz, aby utrzymać swój odkurzacz w jak najlepszym stanie.

Cechy

Electrolux - Zestaw - ESKC9

Zestaw wydajnościowy PUREC9

Zestaw wydajnościowy PUREC9 zawiera wszystkie filtry, których potrzebujesz, aby utrzymać swój odkurzacz w jak najlepszym stanie!

Electrolux - Zestaw - ESKC9

Optymalna filtracja

Filtry zostały zaprojektowane z myślą o optymalnej filtracji redukującej pyłki, kurz i alergeny w Twoim domu, przy jednoczesnym zachowaniu długiej żywotności odkurzacza.

Electrolux - Zestaw - ESKC9

Łatwa konserwacja

Filtry są zmywalne, co ułatwia konserwację, zapewnia czystsze powietrze i optymalną wydajność.

Electrolux - Zestaw - ESKC9

Zawartość zestawu

Zawartość opakowania:1 x filtr przeciwpyłkowy PureC9 3D; 1 x filtr Allergy plus; 4 x saszetki z granulkami o zapachu cytrusowym.

Napisz opinię

Dzień dobry. To Twoja przestrzeń. Podziel się z nami swoją opinią. Chcielibyśmy wiedzieć, co sądzisz o tym produkcie. Twój głos ma znaczenie.

Napisz opinię jako gość lub .

{{ props.errorNickname }}

Ten tekst pojawi się obok Twojej recenzji. Nie wpisuj swojego pełnego imienia i nazwiska. W takim wypadku, opinia nie będzie mogła być opublikowana

Twój adres e-mail jest niezbędny do potwierdzenia recenzji.

{{ props.errorEmoji }}

Nagradzamy najbardziej przydatne opinie dotyczą jakości, wzornictwa i łatwości korzystania z urządzenia. Zapoznaj się z warunkami promocji: "Napisz opinię i wygraj" i weź udział w akcji. Aby zaopiniować obsługę klienta, wysyłkę lub instalację urządzeń, prosimy o kontakt z Infolinią. Opinie są moderowane przed publikacją. Więcej informacji znajduje się w zasadach zamieszczania opinii.

Wyrażam zgodę na warunki zawarte w Regulaminie

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Masz już ten produkt?

Zarejestruj produkt, aby w pełni wykorzystać jego możliwości. Skorzystaj w pomocy naszych ekspertów lub kup potrzebne części zamienne i akcesoria.

Zarejestruj produkt
view of beach, cliffs and breaking waves