Szczegółowe dane produktu

Kuchnia gazowa ze zintegrowaną zapalarką, minutnikiem i wygodną szufladą do przechowywania akcesoriów.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Kuchenka gazowa i gazowy piekarnik dla klasycznego gotowania

Z tradycją nie można się nie zgodzić. Kuchenka gazowa i gazowy piekarnik przywracają klasyczne doświadczenia przy gotowaniu Pokolenia potraw są do Twojej dyspozycji.

Czarna emalia - wytrzymała i łatwa w czyszczeniu

Czarna emalia to wytrzymała powłoka, która dodatkowo ułatwia czyszczenia komory piekarnika.

Z minutnikiem zawsze zdążysz na czas

Nasz minutnik pomaga kontrolować czas przyrządzania dań. Wystarczy ustawić minutnik, a on poinformuje Cię o upływie czasu – ponieważ jedna minuta może zrobić różnicę.

Przycisk automatycznej zapalarki – płomień na wyciągnięcie ręki

Przycisk automatycznej zapalarki to rozwiązanie, dzięki któremu łatwo możesz zapalić płomień na swojej kuchence. To nie może być łatwiejsze.

Zdejmowane szklane drzwi – łatwe do czyszczenia

Dzięki zdejmowanym szklanym drzwiom można całkowicie wyjąć drzwi i szklane szyby, co sprawia, że czyszczenie jest dziecinnie proste.

Zalecane akcesoria

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Masz już ten produkt?

Zarejestruj produkt, aby w pełni wykorzystać jego możliwości. Skorzystaj w pomocy naszych ekspertów lub kup potrzebne części zamienne i akcesoria.

Zarejestruj produkt Pomoc
view of beach, cliffs and breaking waves