Szczegółowe dane produktu

Toster Create 4 z funkcjami zatrzymania, odgrzewania i rozmrażania, wyjmowalną tacką na okruchy, siedem stopni przyrumieniania, stal szlachetna.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Electrolux - Toster - E4T1-4ST

Siedem stopni przyrumieniania

Siedem stopni przyrumienienia w tosterze Create 4 pozwoli uzyskać idealnie opieczone tosty.

Electrolux - Toster - E4T1-4ST

Funkcje zatrzymania, odgrzewania i rozmrażania

W dowolnej chwili przerywaj opiekanie, odgrzewaj pieczywo bez ponownego opiekania lub wygodnie je rozmrażaj – wszystko z użyciem jednego tostera.

Electrolux - Toster - E4T1-4ST

Wyjmowana tacka na okruchy ułatwiająca czyszczenie

Toster Create 4 jest wyposażony w wyjmowaną tackę na okruchy, dzięki której czyszczenie trwa zaledwie chwilę. Wystarczy wysunąć tackę i wyrzucić jej zawartość.

Obudowa ze stali nierdzewnej

Obudowa jest wykonana z wytrzymałej stali nierdzewnej, która jest również łatwa w czyszczeniu.

Dwie komory

Toster Create 4 jest wyposażony w dwie komory na kromki pieczywa.

Electrolux - Toster - E4T1-4ST

Idealnie opieczone i chrupiące pieczywo

Rozpocznij dzień od tostów zrumienionych dokładnie tak, jak chcesz dzięki siedmiu ustawieniom opiekacza Create 4. Idealnie opieczone i chrupiące pieczywo.

Bogactwo inspiracji

Wszyscy potrzebujemy trochę inspiracji. Korzystając z niej podczas przyrządzania sobotniego śniadania lub świątecznych potraw, warto pamiętać, że droga do celu może być równie ekscytująca jak jego osiągnięcie.

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Masz już ten produkt?

Zarejestruj produkt, aby w pełni wykorzystać jego możliwości. Skorzystaj w pomocy naszych ekspertów lub kup potrzebne części zamienne i akcesoria.

Zarejestruj produkt Pomoc
view of beach, cliffs and breaking waves