Szczegółowe dane produktu

Toster o mocy 940 W z funkcją rozmrażania i wyjmowalną tacką na okruchy, kolor czarny.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

7 trybów tostowania i funkcja wyśrodkowywania położenia kromki

7 trybów tostowania sprawia, że możesz przygotować idealnego tosta. Elektroniczy system wyśrodkowywania kromki gwarantuje takie same efekty za każdym razem.

Rozmrażanie i podgrzewanie

Chcesz mieć możliwość przygotowania chrupiących, równomiernie przyrumienioncyh kromek? Niezależnie od tego, czy pieczywo jest zamrożone czy nie i jaki ma kształt Twoje tosty zawsze będą doskonałe.

Doskonale widoczny panel sterujący

Panel sterujący z wyraźnymi elementami graficznymi umożliwiający łatwą obsługę urządzenia. Za pomocą jednego przycisku można rozmrozić lub podgrzać kromkę pieczywa, a także w dowolnym momencie przerwać tostowanie.

Wyjmowalna tacka na okruchy

Wyjmowalna tacka na okruchy umożliwia łatwe usunięcie pozostałości.

Bogactwo inspiracji

Wszyscy potrzebujemy trochę inspiracji. Korzystając z niej podczas przyrządzania sobotniego śniadania lub świątecznych potraw, warto pamiętać, że droga do celu może być równie ekscytująca jak jego osiągnięcie.

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Czy masz już to urządzenie?

Zarejestruj swoje urządzenia w MyElectrolux i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

  • Sprawna pomoc techniczna i serwis
  • Łatwy dostęp do instrukcji i przewodników
  • Wyjątkowe oferty i rabaty
Dołącz do MyElectrolux Pomoc
woman on couch with mobile phone