Szczegółowe dane produktu

Higieniczna czystość na lata! Szybko i łatwo przywraca higieniczną czystość lodówki oraz usuwa nieprzyjemny zapach. Łatwy do spłukania. Bezpieczny dla skóry. Biodegradowalne składniki. Nie zawiera aerozolu, Nie kapie. Opakowanie zawiera 500 ml.

Cechy

Czysta i bezzapachowa lodówka

Czyste i dobrze utrzymane urządzenia są kluczem do dłuższego cyklu życia produktu, zapewniają też najwyższą wydajność i mniejsze zużycie energii. Dlatego Electrolux strowrzył gamę wysokiej jakości środków czystości, które pomogą Ci zadbać o Twoje urzadzenia i zapewnić im wydajną pracę przez długie lata.

Higieniczna czystość

Ważne jest regularne czyszczenie lodówek aby móc zachować higieniczną czystość i bezpiecznie przechowywac żywność. Electrolux Spray do lodówek FRIDGE CARE szybko i łatwo przywraca higieniczną czystość lodówki.

Dbałość na lata

Regularnie dbając o czystość lodówki, nie tylko będziesz mieć pewność, że Twoja żywność będzie bezpiecznie pzrechowywana, ale także Twoje urzadzenie będzie Ci służyć przez długie lata.

Usuwa nieprzyjemny zapach

Zalegający brud i resztki żywności mogą gromadzić się w lodówce, co może sprzyjać powstawaniu bakterii i powodować brzydki zapach. Dzięki skutecznej formule spray FRIDGE CARE usuwa nieprzyjemny zapach i zostawia higieniczną czystość.

Bezpieczna formuła

Spray został wykonany ze środków powierzchniowo czynnych, które są wysoce biodegradowalne i bezpieczna dla skóry.

Sposób użycia

Przed użyciem należy opróżnić lodówkę. Spryskać wnętrze lodówki sprayem a następnie przetrzeć wilgotną ściereczką i wytrzeć do sucha. Nie należy stosować preparatu na produkty spożywcze i urządzenia wentylacyjne wewnątrz lodówki.

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Czy masz już to urządzenie?

Zarejestruj swoje urządzenia w MyElectrolux i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

  • Sprawna pomoc techniczna i serwis
  • Łatwy dostęp do instrukcji i przewodników
  • Wyjątkowe oferty i rabaty
Dołącz do MyElectrolux
woman on couch with mobile phone