Szczegółowe dane produktu

Zestaw akcesoriów do odkurzaczy SilentPerformer, PowerForce, ClassicSilence, EasyGo, CE, SilentPerformer Cyclonic, SuperCyclon, AeroPerformer Cyclonic, CyclonClean, Odin600.

Cechy

Electrolux - Zestaw - KIT09C

Zestaw akcesoriów do odkurzania domu i samochodu

Komplet akcesoriów do odkurzania domu i samochodu, by sprzątanie przebiegało bez wysiłku. Bezproblemowe, delikatne czyszczenie dla alergików i właścicieli zwierząt.

Electrolux - Zestaw - KIT09C

Gwarancja braku zarysowań

Puszyste pokrycie ssawki do kurzu, sprawia, że jest ona jest niezwykle delikatna dla wszystkich powierzchni. Przekręcana konstrukcja nadaje elastyczności i pozwala czyścić najbardziej kruche i najdelikatniejsze przedmioty w Twoim domu, jak np. ekrany komputerowe czy liście roślin.

Electrolux - Zestaw - KIT09C

Bezpieczne odkurzanie

Szczotka do kurzu nie pozwala na wessanie jakichkolwiek przedmiotów do strumienia powietrza Twojego odkurzacza. Dzięki temu, możesz czyścić szkatułki na biżuterię, zabawki czy klocki Lego bez ryzyka utraty jakichkolwiek przedmiotów.

Electrolux - Zestaw - KIT09C

Specjalista w usuwaniu sierści czworonogów

Gumowe paski na spodzie szczotki do sierści zwierząt wciągają włosy i włókna z różnych tkanin. Paski są ukierunkowane pod takim kątem, by zbierać maksymalną ilość sierści we wszystkich kierunkach poruszania się szczotki. Po zakończeniu korzystania ze szczotki konserwacja nie jest wymagana.

Electrolux - Zestaw - KIT09C

Elestyczna ssawka szczelinowa

Elastyczna ssawka szczelinowa pozwala łatwo dotrzeć do waśkich przestrzeni jak np. za pralkę, kaloryfer czy fotele samochodowe. W najtrudniejszych przypadkach ssawkę można zagiąć, aby wyczyścić powierzchnie narożne.

Electrolux - Zestaw - KIT09C

Zestaw do odkurzania domu i samochodu

Trójkątna szczotka do sierści zapewnia doskonałe usuwanie sierści, nie wymaga konserwacji. Szczotka do odkurzania delikatnych powierzchni, zbiera kurz bez unoszenia go w powietrze. Elastyczna szczelinówka zapewnia łatwy dostęp również do wąskich przestrzeni. Adapter do połączeń 35 mm.

Napisz opinię

Dzień dobry. To Twoja przestrzeń. Podziel się z nami swoją opinią. Chcielibyśmy wiedzieć, co sądzisz o tym produkcie. Twój głos ma znaczenie.

Napisz opinię jako gość lub .

{{ props.errorNickname }}

Ten tekst pojawi się obok Twojej recenzji. Nie wpisuj swojego pełnego imienia i nazwiska. W takim wypadku, opinia nie będzie mogła być opublikowana

Twój adres e-mail jest niezbędny do potwierdzenia recenzji.

{{ props.errorEmoji }}

Nagradzamy najbardziej przydatne opinie dotyczą jakości, wzornictwa i łatwości korzystania z urządzenia. Zapoznaj się z warunkami promocji: "Napisz opinię i wygraj" i weź udział w akcji. Aby zaopiniować obsługę klienta, wysyłkę lub instalację urządzeń, prosimy o kontakt z Infolinią. Opinie są moderowane przed publikacją. Więcej informacji znajduje się w zasadach zamieszczania opinii.

Wyrażam zgodę na warunki zawarte w Regulaminie

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Masz już ten produkt?

Zarejestruj produkt, aby w pełni wykorzystać jego możliwości. Skorzystaj w pomocy naszych ekspertów lub kup potrzebne części zamienne i akcesoria.

Zarejestruj produkt
view of beach, cliffs and breaking waves