Szczegółowe dane produktu

Higieniczna czystość na lata! Skutecznie usuwa najtrudniejsze plamy tłuszczu i przypalone resztki jedzenia z urządzeń kuchennych. Skutecznie usuwa tłuszcz i zwęglone pozostałości. Niedrażniący. Niekorozyjny. Nie zawiera aerozolu. Nie kapie. Łatwy do spłukania. Opakowanie zawiera 500 ml.

Cechy

Sposób na łatwe czyszczenie piekarnika

Czyste i dobrze utrzymane urządzenia są kluczem do dłuższego cyklu życia produktu, zapewniają też najwyższą wydajność i mniejsze zużycie energii. Dlatego Electrolux stworzył gamę wysokiej jakości środków czystości, które pomogą Ci zadbać o Twoje urządzenia i zapewnić im wydajną pracę przez długie lata.

Skuteczne czyszczenie

Preparat skutecznie usuwa najtrudniejsze plamy tłuszczu i przypalone resztki jedzenia z urządzeń kuchennych. Dzieki niemu usuwanie nawet najbardziej uporczywych zabrudzeń będzie łatwe i sluteczne.

Bezpieczna formuła

Formuła roztworu działa silnie na plamy, ale delikatnie na powierzchnie, dzięki czemu urządzenia dłużej wyglądają jak nowe. Niedrażniąca formuła jest też bezpieczna dla skóry, dzięki czemu zadbasz nie tylko o swoje urządzenia ale też i swoją skórę.

Usuwa nieprzyjemny zapach

Zalegający brud i resztki żywności mogą gromadzić się w lodówce, co może sprzyjac powstawaniu bakterii i powodować brzydki zapach. Dzięki skutecznej formule spray FRIDGE CARE usuwa nieprzyjemny zapach i zostawia higieniczną czystość.

Wygodny i łatwy w użyciu

Niekapiący dozownik na butelce zapewnia komfort użytkowania, jest łatwy w nakładaniu. Dzięki temu czyszczenie piekarnika będzie zarówno wygodne, jak i niezwykle łatwe.

Sposób użycia

Przed użyciem należy opróżnić lodówkę. Spryskać wnętrze lodówki sprayem a następnie przetrzeć wilgotną ściereczką i wytrzeć do sucha. Nie należy stosować preparatu na produkty spożywcze i urządzenia wentylacyjne wewnątrz lodówki.

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Czy masz już to urządzenie?

Zarejestruj swoje urządzenia w MyElectrolux i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

  • Sprawna pomoc techniczna i serwis
  • Łatwy dostęp do instrukcji i przewodników
  • Wyjątkowe oferty i rabaty
Dołącz do MyElectrolux Pomoc
woman on couch with mobile phone