Szczegółowe dane produktu

Woreczki do zgrzewarki próżniowej w rolce o wielowarstwowej konstrukcji z materiału niezawierającego BPA – do przechowywania żywności i gotowania metodą SousVide, aby dłużej zachować świeżość i składniki odżywcze.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Do przechowywania żywności i gotowania metodą SousVide

Woreczki do zgrzewarki próżniowej w rolce o wielowarstwowej konstrukcji z materiału niezawierającego BPA – do przechowywania żywności i gotowania metodą SousVide, aby dłużej zachować świeżość i składniki odżywcze

Zachowuj świeżość i smak produktów na dłużej

7-warstwowa konstrukcja z podwójnym żebrowaniem pozwala szybko usunąć powietrze przy minimalnym nacisku na żywność. Zablokowanie dostępu powietrza i ochrona przed utratą wilgoci zapewnia maksymalną świeżość produktów.

Możliwość dostosowania długości do różnych produktów

Dostosuj długość woreczka wielkości porcji, aby ograniczyć marnotrawstwo.

Bezpieczne w użyciu

Woreczki wykonane z nietoksycznych i bezpiecznych dla żywności materiałów, wolnych od BPA i posiadających aprobatę FDA – przy wytwarzaniu woreczków nie stosuje się kleju chemicznego.

Uniwersalny rozmiar

Zaprojektowane do użytkowania ze wszystkimi zgrzewarkami próżniowymi: idealne do gotowania metodą sous vide, przechowywania żywności i pasteryzowania. Przystosowane do zamrażania, schładzania, gotowania, duszenia i gotowanie metodą sous vide.

Partnerstwo Plastic Bank i Electrolux

Electrolux i Plastic Bank® zmniejszają ilość plastiku w oceanach i poprawiają jakość życia społeczności kolekcjonerskich. Electrolux i Plastic Bank® pomagają zapobiegać przedostaniu się ponad 3 milionów* plastikowych butelek do oceanów w ciągu 3 lat.

*Prognoza udziału Electrolux w Plastic Bank na najbliższe 3 lata.

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Czy masz już to urządzenie?

Zarejestruj swoje urządzenia w MyElectrolux i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

  • Sprawna pomoc techniczna i serwis
  • Łatwy dostęp do instrukcji i przewodników
  • Wyjątkowe oferty i rabaty
Dołącz do MyElectrolux Pomoc
woman on couch with mobile phone