Wybierz typ lodówki

lub sprawdź, co należy rozważyć przed zakupem

Chroń jakość żywności, swoje zdrowie i planetę.

Nasze lodówki zostały opracowane z myślą o ochronie jakości żywności dzięki zaawansowanej kontroli temperatury i wilgotności oraz komorom dedykowanym poszczególnym rodzajom produktów. Dzięki temu możesz zachować składniki odżywcze, a także zminimalizować marnowanie żywności, wpływając pozytywnie na środowisko.

Zobacz lodówki do zabudowy
 • Kobieta w kuchni
  For better living – ekologiczne rozwiązania​

  Minimalizujmy nasz wpływ wywierany na środowisko, zmniejszając emisje CO2 nawet o 20% w porównaniu do poprzednich modeli, zwiększając świadome wykorzystanie materiałów z recyklingu oraz produkując chłodziarki w fabryce bez wysypiska śmieci.
  Dowiedz się więcej

 • Lodówka
  Zaprojektowane dla lepszej rzeczywistości

  Bazując na naszym skandynawskim dziedzictwie i ponad 100-letnim doświadczeniu, każda lodówka została zaprojektowana z myślą o tym, by służyć przez lata. Dzięki prawdziwym i nadającym się do recyklingu materiałom zyskujesz lodówkę, która jest nie tylko świetna w użytkowaniu każdego dnia, ale także służy Ci dłużej i pomaga zmniejszyć negatywny wpływ na środowisko.
  Dowiedz się więcej

 • Lodówka
  Podnosimy poprzeczkę w dziedzinie wydajności

  Najlepsza jakość i wydajność dzięki nawet o 45% większej przestrzeni z MaxiSpace, ciche produkty, wydajność energetyczna poprzez zaawansowaną technologię chłodzenia równoległego oraz najszybsza instalacja na rynku.
  Dowiedz się więcej

Najnowsze rozwiązania

Zintegrowana lodówka 700 GreenZone

Lodówka  GreenZone jest wyposażona w szczelnie zamkniętą szufladę, w której panują specjalne warunki – wilgotność jest utrzymywana na idealnym poziomie. Pozwala to zachować do 95% witamin po 11 dniach*.

Najlepsze w tym zakresie

Zintegrowana lodówka 900 NaturaFresh

Niezależne komory chłodziarki 900 NaturaFresh 0⁰C tworzą specjalne warunki dostosowane do łatwo psującej się żywności. Wilgotność można regulować, a temp. w komorach może wynosić 0⁰C, czyli mniej niż w lodówce – to idealne miejsce na ryby i mięso.

Nasz najpopularniejszy produkt

Zintegrowana lodówka 600 TwinTech® No Frost

Poziom wilgotności w lodówce 600 TwinTech® No Frost jest idealny. Technologia No Frost zapobiega gromadzeniu się szronu w zamrażarce, dzięki czemu nie trzeba nigdy jej rozmrażać.

Chroń jakość żywności dzięki naszemu asortymentowi zintegrowanych lodówek

Twoje produkty dłużej zachowają świeżość i naturalny smak, dzięki niezależnej komorze do przechowywania delikatnych składników.

 • Odpowiednia wilgotność
 • Szczelnie zamknięta szuflada​
 • Stabilna temperatura

Jedz więcej świeżych warzyw, zachowując do 95% witamin, dzięki przechowywaniu w szufladzie GreenZone.

 • Odpowiednia wilgotność
 • Szczelna szuflada​
 • Stabilna temperatura

Żywność jest o 60% bardziej soczysta dzięki inteligentnej technologii No Frost z podwójnym systemem chłodzenia.

 • Odpowiednia wilgotność
 • Stablina temperatura

Produkty zachowują jakość dzięki reaktywnym czujnikom zimna, które utrzymują właściwą temperaturę. O 20% mniej zmarnowanej żywności.

 • Stable temperature

Dowiedz się więcej na temat naszych lodówek

Inspirowane stylem skandynawskim, zaprojektowane pod kątem wygody. Znajdź w naszym przewodniku kupującego odpowiednią lodówkę, która spełni Twoje potrzeby!