Szczegółowe dane produktu

Skuteczna ochrona. Urzadzenia na lata. Wysokiej jakości sól do zmywarek i pralek zapewnia lśniące naczynia po zmywaniu oraz doskonały wygląd ubrań. Zmiękcza wodę. Chroni przed osadzaniem się kamienia. Przeciwdziała powstawaniu zacieków na naczyniach. Formuła na bazie czystego chlorku sodu. Duże granulki soli rozpuszczają się wolniej.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Najlepsza wydajność dzięki soli

Czyste i dobrze utrzymane urządzenia są kluczem do dłuższego cyklu życia produktu, zapewniają też najwyższą wydajność i mniejsze zużycie energii. Dlatego Electrolux stworzył gamę wysokiej jakości środków czystości, które pomogą Ci zadbać o Twoje urządzenia i zapewnić im wydajną pracę przez długie lata.

Skuteczna ochrona przed kamieniem

Twarda woda może pozostawiać osad na naczyniach oraz powodować sadzanie się kamienia w trudno dostępnych miejscach zmywarki, co może obniżyć jej wydajność. Sól zapobiega osadzaniu się kamienia i wapnia. Używając rekomendowanych środków masz pewność, że Twoje urządzenia będą sprwne przez długie lata.

Lśniące naczynia

Wysokiej jakości sól do zmywarek i pralek zapewania by naczynia po zmywaniu były lśniące, a kolorowe ubrania wyglądają jak nowe.

Wygoda stosowania

Dzięki formule bez spłukiwania, czyszczenie różnych powierzchni jest wygodne i szybkie. Nie musisz już męczyć się i szorować.

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Czy masz już to urządzenie?

Zarejestruj swoje urządzenia w MyElectrolux i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

  • Sprawna pomoc techniczna i serwis
  • Łatwy dostęp do instrukcji i przewodników
  • Wyjątkowe oferty i rabaty
Dołącz do MyElectrolux Pomoc
woman on couch with mobile phone