Szczegółowe dane produktu

Elegancki, przenośny oczyszczacz powietrza WELL A5, z czterostopniowym systemem oczyszczania powietrza, którym możez sterować za pomocą smartfona. Dodatkowe akcesoria umożliwiają dopasowanie wyglądu urządzenia do wystroju wnętrza.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Electrolux - Oczyszczacz powietrza - WA51-304WT

Wydajne oczyszczanie. Stworzone z myślą o Tobie

Ciesz się czystym powietrzem w domu, dzięki wielopoziomowemu oczyszczaczowi powietrza. Możesz go ustawić na podłodze lub powiesić na ścianie, by zaoszczędzić miejsce. Specjalne osłony z tkaniny Kvadrat (1) z przodu urządzenia pozwalają uatrakcyjnić jego wygląd.

1. Niestandardowe akcesoria sprzedawane oddzielnie

Electrolux - Oczyszczacz powietrza - WA51-304WT

Dopasowany do wystroju wnętrza

Well A5 ma charakterystyczną i współczesną konstrukcję harmonizującą z sypialnią i innymi pomieszczeniami. Poziom hałasu o wartości 24 db(A)jest porównywalny z delikatnym deszczem2 i nie powinien przeszkadzać w codziennym funkcjonowaniu.

2. Poziom hałasu przy najniższej prędkości wentylatora, mierzony w odległości 1 metra od przodu urządzenia.

Electrolux - Oczyszczacz powietrza - WA51-304WT

Przenośny i uniwersalny oczyszczacz powietrza

Zanieś przenośny oczyszczacz Well A5 (jeśli posiadasz zmodyfikowany zestaw (3)) do pomieszczenia, w którym go najbardziej potrzebujesz i dostosuj jego wygląd do wystroju wnętrza. Oczyszczacz można ustawić na dwóch nogach pod kątem na podłodze lub powiesić na ścianie, by nie zajmował cennego miejsca.

3. Niestandardowe zestawy (uchwyt, osłony, nogi), sprzedawane oddzielnie

Electrolux - Oczyszczacz powietrza - WA51-304WT

Wydajne czterostopniowe oczyszczanie powietrza

Czterostopniowy system oczyszczania powietrza zapewnia usuwanie nawet 99,93% cząstek o rozmiarze 2,5 mikrometra (μm)(PM2.5)4 i do 92% powszechnych lotnych związków organicznych (4).

4.Na podstawie testów przeprowadzanych przez organ zewnętrzny w 2020 roku zgodnie z normą GB/T 14295-2008, GB/T 18801-2015.

Electrolux - Oczyszczacz powietrza - WA51-304WT

360-stopniowy przepływ powietrza

Oczyszczacz Well A5 pobiera powietrze dookoła — również na krawędziach przedniej ścianki — jest wyposażony w wentylator 3D oraz zaawansowaną filtrację powietrza.

5. Na podstawie wewnętrznych testów zgodnych z normą ANSI-AHAM AC-1-2019 przeprowadzonych w 2020 roku. Czas oczyszczania obliczony na podstawie testu przeprowadzonego przy najwyższej prędkości wentylatora w pomieszczeniu o powierzchni 10 m².

Electrolux - Oczyszczacz powietrza - WA51-304WT

Sterowanie za pomocą smartfona

Dzięki aplikacji Electrolux Wellbeing można planować i sterować pracą urządzenia. Dzięki czujnikom cząstek (PM1, 2.5, 10) oczyszczacz Well A5 w trybie pracy inteligentnej może regulować prędkość oczyszczania na podstawie wykrytych wartości.

Sprawdź, który oczyszczacz będzie idealny do Twojego domu

Jeśli zastanawiasz się, który oczyszczacz wybrać. Teraz masz możliwość dobrania modelu oraz akcesoriów, które dopasują się idealnie do Twoich potrzeb.

Zeskanuj kod QR i baw się wirtulaną rzeczywistością.

Dobieraj akcesoria, przymierzaj do wnętrz. 

Rozpocznij

Pure Care

Oferta Pure Care zapewnia wyjątkowo szybką i kompleksową naprawę urządzenia w ciągu 48 godzin* od dostarczenia do serwisu, w przypadku, gdy zajdzie konieczność naprawy.
Aby skorzystać z oferty, po zakupie zarejestruj produkt na stronie: www.electrolux.pl/rejestracja. Po zarejestrowaniu otrzymasz certyfikat, gwarantujący serwis klasy premium, w tym:
- doradztwo telefoniczne za pośrednictwem działu obsługi klienta,
- priorytetową naprawę urządzenia w razie potrzeby.
*Średni czas realizacji w dni robocze (od poniedziałku do piątku).

Dedykowany serwis:
Unitron s.c.
ul. Sobieskiego 1
26-600 Radom
tel. 48 345 10 10
email: radom@electroserwis.pl

Dowiedz się więcej

Przyjazny dla alergików

Produkt otrzymał certyfikat European Centre for Allergy Research Foundation (ECARF). ECARF przyznaje certyfikaty produktom przyjaznym alergikom, które przeszły audyt zwenętrzny i spełniły wszystkie kryteria.

Download pdf

Twoja przestrzeń, Twój azyl

Wnieś naturalną harmonię i świeżość do swojego domu. Nasze urządzenia klimatyzacyjne i odkurzacze skutecznie usuwają zanieczyszczenia z powietrza oraz zapewniają optymalną jakość i temperaturę powietrza.

Zalecane akcesoria

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Czy masz już to urządzenie?

Zarejestruj swoje urządzenia w MyElectrolux i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

 

  • Sprawna pomoc techniczna i serwis
  • Łatwy dostęp do instrukcji i przewodników
  • Pełna kontrola nad posiadanymi gwarancjami
  • Wyjątkowe oferty i rabaty
Dołącz do MyElectrolux
woman on couch with mobile phone