Czas na smoothie

Zdrowe, pyszne smoothie

Ta książka z przepisami oraz proste w użyciu blendery Electrolux (w tym Sport Blender) pomogą Ci włączyć smoothies do codziennego jadłospisu. Razem z Havas Dóra, blogerką współpracującą z marką Electrolux, prezentujemy 18 przepisów na pyszne smoothie. Z blenderami Electrolux każdy z nich możesz przyrządzić w kilka minut.

Pobierz e-book
5

5 (3 Opinie)

Blender Create 4 z ostrzami ze stali szlachetnej TruFlow®, pięć opcji ustawienia prędkości, funkcja pracy pulsacyjnej, pojemność 1,5 l, moc 800 W.

4,9

4,9 (14 Opinie)

Blender ręczny Create 5 TruFlow z funkcją turbo, wygodnym uchwytem i zestawem akcesoriów, moc 800 W.

4,4

4,4 (19 Opinie)

Kompaktowy blender Explore 7 z funkcją pracy pulsacyjnej i przenośną butelką. Zaprogramowane ustawienia, pozwalające uzyskać pożądane efekty.

5

5 (5 Opinie)

Blender Explore 7 firmy Electrolux pozwala uzyskać wspaniały smak za dotknięciem przycisku. Zastosowane w nim rozwiązanie PowerTilt® pozwala zachować kolor, świeżość i naturalny smak składników dzięki ich delikatnemu i precyzyjnemu rozdrabnianiu.

4,8

4,8 (13 Opinie)

Blender sportowy o mocy 400 W, wyposażony w trzy butelki: dwie o pojemności 0.3 l oraz 1 butelka o pojemności 0,6 l z dodatkowym wkładem chłodzącym, a także ostrze do siekania i mielenia kawy.