Szczegółowe dane produktu

Zestaw antyalergiczny to dodatkowe akcesoria czyszczące, pozwalające usuwać drobne cząstki. Zestaw antyalergiczny składa się z niezbędnych akcesoriów do usuwania kurzu i drobnych cząstek, szczególnie w miejscach, w których trudno dotrzeć do kurzu. Zestaw zawiera trzy końcówki: szczotka do delikatnych powierzchni, której miękkie włosie usuwa kurz i drobne cząsteczki, doskonale sprawdza się przy odkurzaniu rolet, abażurów i ram; płaska ssawka szczelinowa, umożliwia skuteczne usuwanie kurzu i cząstek w trudno dostępnych miejscach, takich jak pod i między meblami; BedPro™ MINI - zapewnia delikatne czyszczenie łóżek i kanap, usuwa kurz i drobne cząstki z pościeli i tapicerki.
Czytaj więcej

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Zestaw antyalergiczny

Zestaw antyalergiczny to dodatkowe akcesoria czyszczące, pozwalające usuwać drobne cząstki.

Electrolux - Zestaw - KIT15

Szczotka do delikatnych powierzchni

Szczotka do delikatnych powierzchni, której miękkie włosie usuwa kurz i drobne cząsteczki, doskonale sprawdza się przy odkurzaniu rolet, abażurów i ram.

Electrolux - Zestaw - KIT15

Ssawka szczelinowa

Płaska ssawka szczelinowa, umożliwia skuteczne usuwanie kurzu i cząstek w trudno dostępnych miejscach, takich jak pod i między meblami.

Electrolux - Zestaw - KIT15

BedPro™ MINI

Zapewnia delikatne czyszczenie łóżek i kanap. Usuwa kurz i drobne cząstki z pościeli i tapicerki.

Zawiera: 1x adapter Rapido/HX6.

Zalecane akcesoria

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Czy masz już to urządzenie?

Zarejestruj swoje urządzenia w MyElectrolux i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

  • Sprawna pomoc techniczna i serwis
  • Łatwy dostęp do instrukcji i przewodników
  • Wyjątkowe oferty i rabaty
Dołącz do MyElectrolux Pomoc
woman on couch with mobile phone