Szczegółowe dane produktu

Zestaw antyalergiczny to dodatkowe akcesoria czyszczące, pozwalające usuwać drobne cząstki. Zestaw antyalergiczny składa się z niezbędnych akcesoriów do usuwania kurzu i drobnych cząstek, szczególnie w miejscach, w których trudno dotrzeć do kurzu. Zestaw zawiera trzy końcówki: szczotka do delikatnych powierzchni, której miękkie włosie usuwa kurz i drobne cząsteczki, doskonale sprawdza się przy odkurzaniu rolet, abażurów i ram; płaska ssawka szczelinowa, umożliwia skuteczne usuwanie kurzu i cząstek w trudno dostępnych miejscach, takich jak pod i między meblami; BedPro™ MINI - zapewnia delikatne czyszczenie łóżek i kanap, usuwa kurz i drobne cząstki z pościeli i tapicerki.
Czytaj więcej

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Zestaw antyalergiczny

Zestaw antyalergiczny to dodatkowe akcesoria czyszczące, pozwalające usuwać drobne cząstki.

Szczotka do delikatnych powierzchni

Szczotka do delikatnych powierzchni, której miękkie włosie usuwa kurz i drobne cząsteczki, doskonale sprawdza się przy odkurzaniu rolet, abażurów i ram.

Ssawka szczelinowa

Płaska ssawka szczelinowa, umożliwia skuteczne usuwanie kurzu i cząstek w trudno dostępnych miejscach, takich jak pod i między meblami.

BedPro™ MINI

Zapewnia delikatne czyszczenie łóżek i kanap. Usuwa kurz i drobne cząstki z pościeli i tapicerki.

Zawiera: 1x adapter Rapido/HX6.

Zalecane akcesoria

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Czy masz już to urządzenie?

Zarejestruj swoje urządzenia w MyElectrolux i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

  • Sprawna pomoc techniczna i serwis
  • Łatwy dostęp do instrukcji i przewodników
  • Wyjątkowe oferty i rabaty
Dołącz do MyElectrolux Pomoc
woman on couch with mobile phone