Szczegółowe dane produktu

W komplecie z odkurzaczem otrzymasz: elektroszczotkę polerującą z oświetleniem LED, ssawkę teleskopową, ssawkę szczelinową, szczotkę do kurzu, stację ładowania. Odkurzacz Pure Q9 PQ91-P50MB został zaprojektowany z myślą o maksymalnej redukcji hałasu. Dodatkowo, można korzystać z jego pełnej wydajności aż do 53 minut na jednym ładowaniu akumulatora.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Electrolux - Odkurzacz bezprzewodowy - PQ91-P50MB

Łatwo. Szybko. I posprzątane.

Odkurzacz bezprzewodowy PowerPro Roller 2w1 ze szczotką do podłóg twardych i opatentowanym rozwiązaniem do usuwania zarówno drobnych, jak i większych cząstek. Posiada doskonałą moc i jeszcze skuteczniej usuwa kurz***. ****w porównaniu z modelem EER87SSM

Electrolux - Odkurzacz bezprzewodowy - PQ91-P50MB

Szczotka PowerPro

Za jednym razem usuwa zarówno drobne, jak i duże cząstki kurzu, zapewniając efekt polerowania. Wyjątkowo skutecznie odkurza twarte podłogi.

Electrolux - Odkurzacz bezprzewodowy - PQ91-P50MB

Bez utraty mocy*

Odkurzacz zachowuje pełną moc przez cały czas odkurzania, nawet przy zapełniającym się pojemniku na kurz.* *Pomiar przy pojemniku na kurz wypełnionym mieszanką DMT (standardowy test) zgodnie z normą IEC 5.1, 5.7 i 5.9, przy maksymalnym ustawieniu mocy.

Electrolux - Odkurzacz bezprzewodowy - PQ91-P50MB

Niezwykle cicha praca**

Zaprojektowany z myślą o maksymalnej redukcji hałasu, który został zmniejszony o połowę dzięki płynnemu przepływowi powietrza i wyciszonemu wydechowi. ** Redukcja 3 dB(A) w porównaniu z ERGORAPIDO ®, mierzona zgodnie z ISO 3743

7-krotnie mocniejsze zbieranie kurzu w zakamarkach***

Szczelny system szczotki powoduje szybki ruch powietrza i doskonałą moc ssania przy podłodze, dzięki temu kurz jest skutecznie usuwany nawet w najwęższych szczelinach. ***w porównaniu z modelem EER87SSM

Electrolux - Odkurzacz bezprzewodowy - PQ91-P50MB

Wyjątkowo długi czas pracy****

Do 53 minut czasu pracy (tryb minimalnej mocy).

⁴Modele Pure Q9-P 25.2V

Pamiętaj o regularnej konserwacji swojego odkurzacza

  • Opróżniaj regularnie i myj pojemnik na kurz.
  • Płucz pod bieżącą wodą filry.
  • Zapoznaj się z filmem i instrukcją. Pamiętaj o 24h czasie suszenia.
  • Po 12 miesiącach kup nowe filtry i wymień na nowe.
iF Award 2020
iF Award 2020
iF Award 2020
Zalecane akcesoria

Twoja przestrzeń, Twój azyl

Wnieś naturalną harmonię i świeżość do swojego domu. Nasze urządzenia klimatyzacyjne i odkurzacze skutecznie usuwają zanieczyszczenia z powietrza oraz zapewniają optymalną jakość i temperaturę powietrza.

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Czy masz już to urządzenie?

Zarejestruj swoje urządzenia w MyElectrolux i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

  • Sprawna pomoc techniczna i serwis
  • Łatwy dostęp do instrukcji i przewodników
  • Wyjątkowe oferty i rabaty
Dołącz do MyElectrolux Pomoc
woman on couch with mobile phone