Electrolux Kitchen Design Projects

As a leading home appliance supplier, that has shaped living for the better for more than 100 years, we strive to create desirable solutions and great experiences with our products and services that enrich people's daily lives and the health of our planet. We want to be a driving force in defining enjoyable and sustainable living. 

 

We serve clients all over the globe. We have extensive knowledge of the European market peculiarities, including  building and design standards, kitchen trends, consumers and appliances usability insights.

Zrealizuj swoją kolejną wizję

Wykraczamy poza dostarczanie urządzeń kuchennych o wyjątkowej jakości dla projektów budowlanych i projektowych. Wierzymy, że silne marki globalne w połączeniu z zaangażowanymi lokalnymi zespołami są kluczowym powodem, dla którego Grupa Electrolux ma tak długą historię bycia wiodącym dostawcą dla branży projektów biznesowych na wielu rynkach. Nasze skandynawskie dziedzictwo w zakresie wzornictwa, nasze innowacyjne rozwiązania, głębokie zrozumienie potrzeb klientów i trendów w kuchni oraz znajomość lokalnych wymagań czynią z nas najlepszego partnera, który wprowadzi Twoją wizję w życie.

Pełne rozwiązania w zakresie kuchni kontraktowych

Zapewniamy najbardziej spersonalizowane i kompletne rozwiązania kuchenne dla każdego rodzaju budynków, architektury i projektów. Od ultraluksusowego kompleksu do najprostszego zakwaterowania — mamy doskonały wybór urządzeń kuchennych, aby spełnić wszystkie oczekiwania.

Projekty globalne

Dzięki obecności Grupy Electrolux w ponad 150 krajach mamy możliwość realizacji projektów krajowych i międzynarodowych. Nasze dziedzictwo, dogłębna wiedza w zakresie projektowania i produkcji urządzeń gospodarstwa domowego, a także wieloletnie doświadczenie w branży projektowej dają nam wszelkie kwalifikacje do dostarczania najlepszych rozwiązań kuchennych. 

Gotowy do rozpoczęcia kolejnego projektu?

Nasz zespół ekspertów z zaangażowaniem pomoże Ci przekształcić Twoją wizję w niezwykłe osiągnięcia.

Najnowsze informacje

Jedna platforma, na której znajdziesz wszystko, co nowe w świecie projektowania kuchni Electrolux. W tym miejscu znajdziesz najnowsze informacje o naszych partnerstwach, rozwoju projektów, działaniach na rzecz zrównoważonego rozwoju, usługach i innowacjach produktowych.

Gotowy do rozpoczęcia kolejnego projektu?

Nasz zespół ekspertów z zaangażowaniem pomoże Ci przekształcić Twoją wizję w niezwykłe osiągnięcia.

Pełne rozwiązania dla kuchni

Firma Electrolux od ponad 100 lat jest liderem w dziedzinie innowacyjnych urządzeń kuchennych. Lubimy mówić, że jesteśmy ekspertami w codzienności i zebraliśmy obszerną wiedzę o tym, jak urządzenia kuchenne są używane, od Tokio do Limy, i od Sztokholmu do Johannesburga. Oferujemy pełne rozwiązania kuchni kontraktowych dla projektów budowlanych i projektowych. Od ultraluksusowych po podstawowe klasyki — mamy wiedzę i produkty, które idealnie pasują.

Szeroka gama urządzeń gospodarstwa domowego

Od kuchni po pralnię i urządzenia zapewniające dobre samopoczucie — mamy kompletną i bogatą ofertę.  Electrolux tworzy i projektuje urządzenia najwyższej klasy, które sprostają najbardziej wymagającym projektom.  Ponadto posiadamy głęboką wiedzę na temat trendów kulinarnych i zrozumienia różnorodności kultury kulinarnej w całej Europie — to czyni nas idealnym partnerem do wyboru dla Twojego projektu budowlanego.

BIMObjects

Electrolux dostarcza najbardziej kompleksową kolekcję urządzeń kuchennych na platformie BIMObject. Dzięki temu proces projektowania i budowy kuchni przebiega precyzyjnie i sprawnie, zapewniając wyższą jakość na każdym etapie — od rysunku projektowego do gotowej kuchni.

Instalacje najlepsze w swojej klasie

Jesteśmy zobowiązani do zaoferowania naszym klientom najlepszego w swojej klasie doświadczenia w zakresie instalacji. Poprzez ciągłe innowacje sprawiamy, że instalacja naszych

kuchennych urządzeń do zabudowy, takich jak piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki i lodówki, jest tak prosta, jak to tylko możliwe. Przykładem tego jest nasze rozwiązanie PerfectFit, w którym instalatorzy otrzymują szybki, łatwy i dokładny proces z liczbą kroków montażowych mniejszą nawet o 25% i wymagającą tylko jednego śrubokręta Torx.

Pobierz aplikację Electrolux Installer

Aplikacja Electrolux Installer, przeznaczona wyłącznie dla profesjonalnych instalatorów urządzeń AGD, oferuje najszybszy i najprostszy sposób instalowania urządzeń naszych marek Electrolux i AEG.

POBIERZ ZE SKLEPU APP STORE >

POBIERZ ZE SKLEPU PLAY STORE >

Globalny sukces – lokalne doświadczenie

Naszą misją jest bycie preferowanym partnerem przy realizacji projektów, dostarczającym najlepsze w swojej klasie, innowacyjne rozwiązania i usługi. Osiągamy sukces dzięki bogatej ofercie urządzeń kuchennych i dedykowanym zespołom ekspertów znających lokalny rynek. Nasza historia pokazuje, że Grupa Electrolux od dawna jest wiodącym dostawcą kuchni kontraktowych dla branży projektowej na wielu rynkach na całym świecie.

Gotowy do rozpoczęcia kolejnego projektu?

Nasz zespół ekspertów z zaangażowaniem pomoże Ci przekształcić Twoją wizję w niezwykłe osiągnięcia.

Chcesz zacząć?

Nasz zespół ekspertów jest zaangażowany w przekształcanie Twoich ambicji w najbardziej niezwykłe osiągnięcia.

Nasz zespół ekspertów jest gotowy, aby Ci pomóc

Nasze lokalne usługi projektowe i zespoły business to business są zawsze gotowe do pomocy w każdym miejscu na świecie, jako integralna część naszej działalności.