Akcesoria pralnicze
Akcesoria pralnicze

Wyposaż swoje urządzenie w przydatne akcesoria

Podobnie jak idealnym dopełnieniem stroju są odpowiednie buty, zegarek lub torebka - nasze akcesoria pomogą Ci przedłużyć sprawność naszych urządzeń oraz ułatwią ich użytkowanie. Odkryj dodatkowe możliwości pielęgnacji odzieży!

Zachowaj świeżość

Starannie wybrane przez nas substancje zapachowe pozwolą Ci uzyskać efekt świeżego prania w krótkim czasie.

Nie pierz - odśwież swoje ubrania w 25 minut!

Uzyskaj efekt „świeżo wypranych” ubrań przy dużo mniejszym zużyciu wody. Odświeżając swoje ubrania za pomocą pary, możesz zaoszczędzić nawet 40 l wody na cykl i przedłużyć żywotność ubrań. Aby Twoje rzeczy jeszcze bardziej zachwycały świeżością, możesz dodać substancję zapachową.

Odświeżone ubrania przy o 96% mniejszym zużyciu wody*

*Wykorzystuj parę do oświeżania swoich ubrań i oszczędzaj ponad 40 l wody na cykl. Przetestowano na 1 kg delikatnych tkanin, przy użyciu programu FreshScent, w porównaiu do programu Delikatne.

Sposób na oszczędność miejsca

Wykorzystaj optymalnie dostępne miejsce, używając łącznika. Ustaw bezpiecznie suszarkę na pralce bez konieczności zastosowania dodatkowych mocowań. Wbudowana wysuwana półka ułatwia wkładanie i wyjmowanie prania.

Sposób na ochronę prania

Cenne i delikatne elementy garderoby, zwłaszcza bielizny, można zabezpieczyć i skutecznie wyprać w woreczku do prania. Konkretnym przykładem zastosowania może być pranie skarpet. Grupując je w woreczku nie gubimy ich i łatwo - jednym ruchem, przekłada się je do szuszarki.

Kolory lubią sól

Bez kontaktu z odzieżą, sól aktywuje w pralce PerfectCare 900 filtr wymiany jonowej, który zmiękcza wodę, usuwając z niej szkodliwe minerały i zanieczyszczenia. Dzięki temu po wielu praniach kolory zachowują swoją intensywność, a czerń nie szarzeje. Przeznaczona do Pralki PerfectCare 900.

Przedłuż życie swojej pralki

Dbaj o prawidłowe funkcjonowanie pralki poprzez regularne usuwanie z niej zanieczyszczeń i kamienia oraz likwidując nieprzyjemne zapachy. Wypróbuj naszą nowość CLEAN&CARE 3 w 1 – preparat okamieniający, odtłuszczający i dezynfekujący. Produkt jest  dostępny w opakowaniach zawierających 6 lub 12 saszetek.