Akcesoria pralnicze

Wyposaż swoje urządzenie w przydatne akcesoria

Podobnie jak idealnym dopełnieniem stroju są odpowiednie buty, zegarek lub torebka - nasze akcesoria pomogą Ci przedłużyć sprawność naszych urządzeń oraz ułatwią ich użytkowanie. Odkryj dodatkowe możliwości pielęgnacji odzieży!

Zachowaj świeżość

Starannie wybrane przez nas substancje zapachowe pozwolą Ci uzyskać efekt świeżego prania w ciągu zaledwie kilkunastu minut.

Nie pierz - odświeżaj!

Uzyskaj efekt „świeżo wypranych” rzeczy bez konieczności włączania pełnego programu prania po każdym ich założeniu. Electrolux FreshScent to pierwszy na świecie system odświeżania odzieży, który wykorzystuje parę i substancje zapachowe zamiast detergentu. Para i starannie wybrane przez nas zapachy sprawią, że Twoje ubrania będą zachwycać świeżością. Przeznaczone do pralki PerfectCare 700.

Sposób na oszczędność miejsca

Wykorzystaj optymalnie dostępne miejsce, używając łącznika. Ustaw bezpiecznie suszarkę na pralce bez konieczności zastosowania dodatkowych mocowań. Wbudowana wysuwana półka ułatwia wkładanie i wyjmowanie prania.

Kup teraz

Zupełnie nowa jakość prania

Podstawa do urządzeń pralniczych, która umożliwia podwyższenie pralki lub suszarki, znacząco ułatwia wkładanie i wyjmowanie prania. Jest także wyposażona w praktyczną szufladę, w której można przechowywać akcesoria do prania. Wszystko, czego potrzebujesz, w jednym miejscu.

Dostępne wkrótce

Sposób na ochronę prania

Cenne i delikatne elementy garderoby, zwłaszcza bielizny, można zabezpieczyć i skutecznie wyprać w woreczku do prania. Konkretnym przykładem zastosowania może być pranie skarpet. Grupując je w woreczku nie gubimy ich i łatwo - jednym ruchem, przekłada się je do szuszarki.

Kup teraz

Sekret miękkich, pachnących i nieelektryzujących się tkanin

Włóż do bębna specjalną chusteczkę do suszarki, dzięki której ubrania staną się miękkie i łatwiejsze do prasowania. Chusteczki do suszarki ograniczają ilość zagnieceń, zapobiegają elektryzowaniu się tkanin i nadają im przyjemny zapach. Można je stosować do wszystkich tkanin nadających się do prania.

Kup teraz

Kolory lubią sól

Bez kontaktu z odzieżą, sól aktywuje w pralce PerfectCare 900 filtr wymiany jonowej, który zmiękcza wodę, usuwając z niej szkodliwe minerały i zanieczyszczenia. Dzięki temu po wielu praniach kolory zachowują swoją intensywność, a czerń nie szarzeje. Przeznaczona do Pralki PerfectCare 900.

Dostępne wkrótce