Pure F9

Pure F9

Naszym zdaniem rewolucyjny.
A Ty, co myślisz?

Pure F9 łączy w sobie to, co najlepsze, skuteczność odkurzacza tradycyjnego oraz uniwersalność odkurzacza bezprzewodowego. Jest na tyle mocny, by stać się jedynym odkurzaczem w Twoim domu.

Pure F9 dla Ciebie

Czegokolwiek Ci potrzeba, Pure F9 jest w sam raz dla Ciebie

4,5

4,5(273  Opinie )

Zaprojektowany tak, aby pasować do współczesnego stylu życia. W 5 krokach przechwytuje kurz i oczyszcza powietrze wylotowe, a zaawansowana filtracja mikropyłów w znacznym stopniu przyczynia się do utrzymania higieny i czystości powietrza w Twoim domu.
Zaprojektowany z myślą o współczesnym stylu życiu. Bezprzewodowy odkurzacz z baterią wystarczającą na idealne wysprzątanie całego mieszkania. O skuteczności dorównującej odkurzaczom tradycyjnym. Wyposażony w ssawkę 3w1 i regulowaną ssawkę kątową.
Zaprojektowany z myślą o współczesnym stylu życiu. Bezprzewodowy odkurzacz z baterią wystarczającą na idealne wysprzątanie całego mieszkania. O skuteczności dorównującej odkurzaczom tradycyjnym. Wyposażony w ssawkę 3w1.
4,4

4,4(335  Opinie )

Zaprojektowany z myślą o współczesnym stylu życiu. Bezprzewodowy odkurzacz z baterią wystarczającą na idealne wysprzątanie całego mieszkania. O skuteczności dorównującej odkurzaczom tradycyjnym. Wyposażony w ssawkę 3w1.

Mieszkanie posprzątane na jednym ładowaniu

Odkurzacz na jednym ładowaniu umożliwia posprzątanie nawet 180 m² powierzchni, a jedno ładowanie akumulatora to aż do 60 minut ciągłej pracy.

Niezrównana wszechstronność

Dzięki unikalnej, elastycznej obudowie, masz możliwość czyszczenia każdego skrawka domu - od powierzchni pod niskimi meblami po wysokie narożniki sufitu. Dzięki zintegrowanemu wysuwanemu wężowi i inteligentnemu narzędziu 3 w 1, Pure F9 można dostosować do wszystkich powierzchni i każdego wyposażenia domu.

Idealnie dopasowany do Ciebie

Teleskopowa rura pozwala na dokładne dostosowanie długości urządzenia do wzrostu użytkownika. W połączeniu z odczuwalnym ciężarem 0,9 kg przy module usytuowanym na dole i doskonałym wyważeniem, gwarantuje komfort użytkowania bez obciążania kręgosłupa.

Pozwól sobie na przerwę – w każdym miejscu

Stojąca konstrukcja odkurzacza Pure F9 umożliwia wygodne odstawienie go w razie potrzeby w pozycji pionowej i ponowne użycie, gdy przyjdzie na to czas.

Doskonała widoczność

10 bardzo jasnych diod LED wbudowanych w ssawkę, zapewnia doskonałą widoczność podczas odkurzania w ciemnych zakamarkach.

Perfekcyjne odkurzanie każdej powierzchni

Odkurzacz automatycznie dostosowuje przepływ powietrza i siłę ssania do rodzaju odkurzanej powierzchni. Zapewnia to komfortowe odkurzanie zarówno na dywanach, jak i podłogach twardych, takich jak panele czy parkiet.

Idealny dla alergików

W trosce o alergików Pure F9 posiada szczelny zbiornik na kurz o pojemności 0,7 l oraz 5-stopniową filtrację powietrza wylotowego. Dzięki temu odkurzacz zatrzymuje ponad 98,6% drobnego pyłu.

Funkcja automatyczna

Inteligentna moc i wydajność. Dzięki funkcji automatycznej Pure F9*** zaawansowana elektronika automatycznie dostosuje przepływ powietrza i ssanie do czyszczonej powierzchni, aby zoptymalizować wyłapywanie kurzu.

***Funkcja automatyczna jest dostępna tylko w wybranych modelach.

Serwis PureCare

Pure Care zapewnia wyjątkowo szybką i kompleksową naprawę urządzenia w ciągu 48 godzin* od dostarczenia do serwisu, a także w systemie door-to-door. Zarejestruj produkt na www.electrolux.pl/rejestracja i ciesz się serwisem klasy premium.

*Średni czas realizacji w dni robocze.