Akcesoria dla Ciebie

Akcesoria dla Ciebie

Przydatne akcesoria marki Electrolux do kuchni i łazienki pomogą Ci zadbać o sprzęty lub sprawią, że ich użytkowanie będzie jeszcze łatwiejsze i bardziej efektywne. Poznaj kilka ciekawych gadżetów i już dziś zrób dla nich miejsce w swoim domu.

Chusteczki zmiękczające do suszarek

Prasowanie mocno pogniecionych ubrań jest trudnym wyzwaniem, dlatego warto sięgnąć po chusteczki zmiękczające do suszarek, które ułatwiają wygładzenie zagnieceń. Wystarczy włożyć jedną chusteczkę do suszarki, aby pranie było łatwiejsze do rozprasowania, mniej elektryzowało się i przyjemnie pachniało. Chusteczki są odpowiednie do wszystkich tkanin nadających się do prania. Opakowanie zawiera 30 chusteczek.

 

Chusteczki zmiękczające do suszarek

Kulki do suszarek
Jeśli chcesz zapobiec przywieraniu do siebie ubrań podczas suszenia, wybierz Kulki do suszarek, które pomogą Ci jeszcze lepiej wysuszyć ubrania. Zestaw zawiera dwie kulki o innej wytrzymałości na rozciąganie (jedna z nich jest twardsza) z wypustkami o różnych kształtach. Prostokątne sprężają i zmiękczają tkaninę, natomiast okrągłe rozluźniają włókna oraz zmniejszają ich twardość. Jednoczesne użycie obu kulek zapobiega przywieraniu ubrań do siebie podczas suszenia.

Zestaw łączący do pralek i suszarek
Zestaw łączący to niezwykle przydatne akcesorium, ponieważ umożliwia optymalne zaaranżowanie dostępnego miejsca, pozwalając na bezpieczną instalację suszarki na pralce bez konieczności użycia dodatkowych elementów mocujących. Wbudowana wysuwana półka dodatkowo ułatwia wkładanie i wyjmowanie prania. Zestaw łączący pasuje do wszystkich urządzeń o szerokości 60 cm i głębokości 54-60 cm, natomiast półka wysuwa się do 34 cm.

Zestaw łączący do suszarek

Zapachy do pralek z systemem FreshScent
FreshScent to system odświeżania odzieży, który pozwoli Ci uzyskać efekt „świeżo wypranych” rzeczy bez konieczności włączania pełnego programu prania po każdym ich założeniu. Wykorzystuje on parę i substancje zapachowe, będące połączeniem świeżych nut cytrusowych i miękkich tonów kwiatowych, zamiast detergentu. Para i starannie dobrane zapachy sprawią, że ubrania będą zawsze świeże. Zapachy zamknięte w fiolce przeznaczone są do programów parowych pralek PerfectCare 700 oraz do wszystkich pralko-suszarek z serii PerfectCare. Programy systemu FreshScent mogą być także stosowane do prania delikatnych tkanin - np. kaszmiru.

Zapachy do pralek z systemem FreshScent

Mata antypleśniowa i pochłaniacz zapachów do lodówek
Te akcesoria pomogą kompleksowo zadbać o Twoją lodówkę oraz przechowywaną w niej żywność. Mata antypleśniowa jest podkładką o specjalnie zaprojektowanej strukturze, która umożliwia cyrkulację powietrza od spodu, dzięki czemu owoce i warzywa pozostają świeże przez dłuższy czas. Zapobiega pleśni i nieprzyjemnym zapachom. Natomiast pochłaniacz zapachów do lodówek w żelu neutralizuje intensywne zapachy i utrzymuje świeżości produktów. Działa do 3 miesięcy i stopniowo uwalnia aktywny środek.

Clean and Care - odtłuszczacz & odkamieniacz do zmywarek i pralek
To wysokiej jakości preparat do usuwania kamienia i tłuszczu przeznaczony do pralek i zmywarek. Z łatwością usunie resztki żywności nagromadzone w niedostępnych miejscach, aby zapobiec tworzeniu się nieprzyjemnych zapachów i utrzymać wysoką wydajność Twojej zmywarki. Dzięki naszemu systemowi pielęgnacyjnemu Twoja pralka jest czysta i funkcjonuje tak, jak powinna, bez kamienia i przykrego zapachu. Opakowanie zawiera 6 lub 12 saszetek produktu. Najlepsze efekty osiągniesz przy systematycznym stosowaniu preparatu raz na trzy miesiące.

Zestaw do płyt ceramicznych i indukcyjnych: Preparat do czyszczenia płyt ceramicznych - but. 250 ml x 2, Skrobaczka do płyt ceramicznych oraz Ściereczka do czyszczenia
Zestaw umożliwi Ci utrzymanie płyty w nienagannej czynności. Skrobaczką w połączeniu z preparatem usuniesz nawet najtrudniejsze zabrudzenia, a ściereczką z łatwością przetrzesz oraz wypolerujesz płytę.

Clean and Care - odtłuszczacz & odkamieniacz do zmywarek i pralek

Dowiedz się więcej

 • Zmywarki z trzecim koszem MaxiFlex
  Zmywarki z trzecim koszem MaxiFlex

  Jeszcze więcej gości, jeszcze więcej radości dzięki zmywarkom z trzecim koszem MaxiFlex! W marcu 2019 roku na rynku zadebiutują nowe zmywarki, które pomieszczą nie tylko sztućce, ale i wszystkie potrzebne do gotowania przybory kuchenne za jednym razem. Zrób dla niej miejsce w Twojej kuchni, ciesz się wolnością od zmywania ręcznego i już dziś zaplanuj wielkie, domowe przyjęcie!

 • 5 sposobów na zdrowe żywienie!
  5 sposobów na zdrowe żywienie!

  Zdrowe odżywianie może być naprawdę proste, jeśli wdroży się kilka zasad i skorzysta ze wsparcia nowoczesnych urządzeń marki Electrolux. Dzięki temu nareszcie nie trzeba spędzać wielu godzin na czasochłonnym przygotowywaniu zbilansowanych posiłków. Poznaj przepis na lepsze samopoczucie oraz lżejszą kuchnię i ciesz się lepszą formą na wiosnę! 

 • W starciu z zanieczyszczeniami powietrza
  W starciu z zanieczyszczeniami powietrza

  Smog staje się, niestety, częścią codziennej rzeczywistości. I choć daleko nam jeszcze do takiego kryzysu, z jakim zmaga się choćby Azja, z najnowszego raportu Europejskiej Agencji Środowiska wynika, że Polska zajmuje jedno z czołowych miejsc w rankingu państw o najbardziej zanieczyszczonym powietrzu. Bardzo drobny pył (tzw. pył PM 2,5) jest fatalny w skutkach dla naszego zdrowia i życia. Na szczęście dzięki oczyszczaczom powietrza marki Electrolux możemy znacznie poprawić swoje otoczenie w mieszkaniu czy biurze.