Zmywarki z trzecim koszem MaxiFlex

Zmywarki z trzecim koszem MaxiFlex

Ile razy zdarzyło Ci się kilkakrotnie przekładać sztućce i przybory kuchenne w zmywarce, aby znaleźć dla nich odpowiednie miejsce? Zmywarka z trzecim koszem Maxiflex to doskonałe rozwiązanie, które zapewnia więcej wygody podczas sprzątania po domowym przyjęciu czy innej uroczystości.  

Wszystko na miejscu
Nareszcie kształty i rozmiary sztućców nie mają znaczenia! Nawet wtedy, gdy używasz niestandardowych akcesoriów do przygotowywania Twoich ulubionych dań i deserów, z łatwością pomieścisz je w dedykowanym do tego koszu zmywarki Maxiflex. Każdy z nich znajdzie w nim swoje miejsce, które zapewnia optymalne warunki podczas mycia.

Dużo więcej swobody
Marka Electrolux wie, jak ważna jest elastyczność. Dlatego możesz dostosować układ zmywarki z koszem Maxiflex tak, aby z łatwością pomieścił zarówno 14 kompletów sztućców, jak i nieporęczne przybory kuchenne o niestandardowych rozmiarach. Większa głębokość kosza i swoboda aranżacji zapewniają większy załadunek, więc wszystko zostanie umyte za jednym razem.

Precyzyjnie dopasowana przestrzeń
Specjalne uchwyty w koszu Maxiflex pozwalają na optymalne ustawienie noży dla uzyskania optymalnych rezultatów zmywania, a regulowane przegrody oznaczają większą elastyczność - segregację sztućców i oddzielenie od większych przyborów. Symbole na koszu pomogą Ci załadować i wyładować zmywarkę, więc z łatwością szybko uporządkujesz kuchnię po przygotowaniach do przyjęcia, a także po nim.

Zmywarki z trzecim koszem Maxiflex będą dostępne w sprzedaży już od marca 2019 roku.

Dowiedz się więcej

 • 5 sposobów na zdrowe żywienie!
  5 sposobów na zdrowe żywienie!

  Zdrowe odżywianie może być naprawdę proste, jeśli wdroży się kilka zasad i skorzysta ze wsparcia nowoczesnych urządzeń marki Electrolux. Dzięki temu nareszcie nie trzeba spędzać wielu godzin na czasochłonnym przygotowywaniu zbilansowanych posiłków. Poznaj przepis na lepsze samopoczucie oraz lżejszą kuchnię i ciesz się lepszą formą na wiosnę! 

 • W starciu z zanieczyszczeniami powietrza
  W starciu z zanieczyszczeniami powietrza

  Smog staje się, niestety, częścią codziennej rzeczywistości. I choć daleko nam jeszcze do takiego kryzysu, z jakim zmaga się choćby Azja, z najnowszego raportu Europejskiej Agencji Środowiska wynika, że Polska zajmuje jedno z czołowych miejsc w rankingu państw o najbardziej zanieczyszczonym powietrzu. Bardzo drobny pył (tzw. pył PM 2,5) jest fatalny w skutkach dla naszego zdrowia i życia. Na szczęście dzięki oczyszczaczom powietrza marki Electrolux możemy znacznie poprawić swoje otoczenie w mieszkaniu czy biurze. 

 • Akcesoria dla Ciebie
  Akcesoria dla Ciebie

  Poznaj szereg funkcjonalnych akcesoriów do kuchni i łazienki marki Electrolux, których efekty zastosowania mogą Cię zaskoczyć. Wypróbuj dodatki przedłużające cykl życia Twoich sprzętów lub pomagające utrzymać je w nienagannym porządku. A to jeszcze nie wszystko! Odkryj pomysły na jeszcze łatwiejsze prasowanie, odświeżanie ubrań czy przechowywanie żywności.