Czas na grill

Czas na grill

Wakacje to wymarzony czas nie tylko na grillowanie na działce, w ogrodzie czy na wyjeździe, ale także w domu! Aby w pełni cieszyć się smakiem i aromatem potraw przyrządzonych na grillu,  a jednocześnie dbać o zdrowie, warto sięgnąć po akcesoria do grillowania marki Electrolux. Dzięki nim grillowanie jest nie tylko przyjemniejsze i smaczniejsze, ale i bezpieczniejsze.

Niezwykle przydatny w każdych okolicznościach grillowania jest zestaw Barbecue ze stali nierdzewnej. Komplet wykonanych z wysokiej jakości stali nierdzewnej przyborów zapakowany jest w elegancką aluminiową walizkę, dzięki czemu wszystkie akcesoria będą zawsze pod ręką. Zestaw zawiera: nóż, pędzelek, widelec, łopatkę oraz szczypce do grilla, które można wieszać na półce.

Zarówno na działce, w ogrodzie, jak i w domu doskonale sprawdzą się: kamień solny oraz INFI-GRILL Electrolux.

Grillowanie na kamieniu solnym Electrolux jest przyjemne i szybkie. Potrawy nie wymagają wcześniejszego doprawienia, ponieważ kamień, dzięki zawartości soli, nadaje daniu odpowiednich walorów smakowych. Potrawy przygotowane na bloku z różowej soli himalajskiej są soczyste 

i idealnie opieczone. Jest doskonały do grillowania ryb, krewetek, drobiu, steków oraz warzyw. Kamień solny doskonale utrzymuje ciepło, dzięki czemu możemy spędzić przy nim niemal cały wieczór, a w razie potrzeby można go ponownie rozgrzać. Po wcześniejszym schłodzeniu blok solny doskonale sprawdzi się również jako zimna płyta do podawania potraw, w tym lodów czy przekąsek.

Po każdym użyciu należy go wyczyścić za pomocą gąbki i wody, bez środków czyszczących,  a następnie dokładnie wysuszyć i schować w suchym miejscu.

Przez cały rok można cieszyć się wspaniałym smakiem potraw dzięki  INFI-GRILL Electrolux do wszystkich rodzajów płyt: ceramika, gaz oraz indukcja. Przyrządzaj na niej soczyste steki, aromatyczne warzywa i świeże owoce morza zawsze wtedy, kiedy tylko zechcesz. Wszystkie składniki grillują się równomiernie dzięki szybkiemu rozprowadzaniu ciepła na całej powierzchni płyty, co gwarantuje doskonałe efekty kulinarne. Trójwarstwowa powłoka zapobiegająca przywieraniu potraw pozwala używać mniej tłuszczu i przyrządzać zdrowsze potrawy o doskonałym smaku.

Aby grillowanie było zawsze bezpieczne, warto mieć pod ręką silikonową rękawicę kuchenną odporną na temperaturę do 300°C, zapewniająca ochronę przed oparzeniem. Mamy dobrą wiadomość – uniwersalna rękawica jest idealna zarówno na lewą, jak i na prawą rękę i możną ją myć w zmywarce.

W domu czy w plenerze - życzymy smacznego grillowania z Electrolux!

 

Zobacz produkty

Inteligentny NoFrost

Inteligentny NoFrost

Odpowiednie przechowywanie żywności gwarantuje zachowanie wszystkich cennych składników odżywczych, a także jędrność warzyw i owoców. W dobie tak popularnego rozwiązania, jakim jest Full No Frost, Electrolux poszedł o krok dalej i stworzył bardziej zaawansowane rozwiązania - Inteligentny No Frost oraz MultiSpace.

Dowiedz się więcej
EKO poradnik - jak być eko na wakacjach?

EKO poradnik - jak być eko na wakacjach?

Bądź eko na wakacjach!  Ekologia to wielkie i ważne słowo. Lecz czy trzeba tak wiele, żeby wcielać ją w życie? Czasem wystarczy zastanowić się chwilę żeby zmniejszyć swój ślad ekologiczny. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie ekoporadnik na wakacje. Sprawdź sam, że bycie eko nie jest trudne!

Dowiedz się więcej
Love Food, Hate Waste

Love Food, Hate Waste

Marnowanie żywności stało się już niestety globalnym problemem, dlatego powinniśmy zacząć od siebie i zmienić nasze nawyki w kuchni. Jak nie marnować jedzenia, dokonywać racjonalnych zakupów i pomysłowo wykorzystywać resztki?

Dowiedz się więcej