Inteligentny No Frost - więcej niż podwójne korzyści

Inteligentny No Frost - więcej niż podwójne korzyści

Odpowiednie przechowywanie żywności gwarantuje zachowanie wszystkich cennych składników odżywczych, a także jędrność warzyw i owoców. W dobie tak popularnego rozwiązania, jakim jest Full No Frost, Electrolux poszedł o krok dalej i stworzył bardziej zaawansowane rozwiązania - Inteligentny No Frost oraz MultiSpace. Inteligentny No Frost już od dawna występuje w wielu chłodziarko - zamrażarkach firmy Electrolux, ale nowością są dwa modele - Electrolux ENN3074EFW i Electrolux ENN3054EOW, które łączą obie  te cechy.

Inteligentny No Frost - więcej niż podwójne korzyści

Przewagą systemu Inteligentny No Frost nad Full No Frost jest optymalna wilgotność powietrza i odpowiednia stabilna temperatura w lodówce, dzięki czemu produkty zachowują pełną zawartość wody, wartości odżywcze i witaminy.
Technologia TwinTech® sprawia, że wilgotność w chłodziarce Electrolux jest utrzymywana na poziomie 65-90%. Dla porównania: w urządzeniach z pełnym systemem No Frost poziom wilgotności to zaledwie 25-40%.

Dwa osobne obiegi powietrza - jeden w chłodziarce, a drugi w zamrażarce - stwarzają optymalne warunki do przechowywania świeżych produktów, takich jak warzywa i owoce. Osobny obieg chłodzący w chłodziarce zapewnia stabilną temperaturę i wilgotność, natomiast dzięki odrębnemu obiegowi powietrza w zamrażarce, nie gromadzi się w niej szron, a produkty przechowywane w chłodziarce nie przesuszają się tak, jak to ma miejsce w chłodziarkach z technologią No Frost.

Jej wysokość MultiSpace - jeszcze więcej miejsca na pyszności

Chłodziarko-zamrażarki Electrolux ENN3074EFW i Electrolux ENN3054EOW pomieszczą jeszcze więcej świeżych produktów.

Chłodziarki z MultiSpace to aż 188 cm wysokości, czyli są o10 cm wyższe od standardowego urządzenia do zabudowy. Dodatkowa przestrzeń na wyższe naczynia umożliwia maksymalne wykorzystanie przestrzeni na górnej półce. Z kolei funkcjonalny system przechowywania na drzwiach CustomFlex® zapewnia dowolną aranżację półek, klipsów i pojemników. Dzięki temu zawsze będziesz mieć pod ręką to, czego potrzebujesz, i z łatwością odnajdziesz każdy produkt.

Zobacz produkty i akcesoria

Inteligentny No Frost

Inteligentny No Frost

Dzięki systemowi Inteligentny No Frost przechowywane produkty na dłużej zachowają pełną zawartość wody, wartości odżywcze i witaminy, które mają wpływ na smak potraw.

Chłodne ukojenie

Chłodne ukojenie

Dłuższy dzień, promienie słońca i wysokie temperatury to najpiękniejsze, co może nam dać lato. Jednak każda przyjemność ma swoje granice. Po pewnym czasie przebywania w upale, mamy go dosyć i jedyne o czym marzymy, to przyjemne ochłodzenie. Warto wtedy sięgnąć po sprawdzone metody na stworzenie w domu przestrzeni, dającej ukojenie.

Dowiedz się więcej
Wakacje wolne od obowiązków

Wakacje wolne od obowiązków

Wakacje to czas, kiedy w końcu możemy odpocząć bez wyrzutów sumienia. W tym okresie powinniśmy oddać się błogiemu relaksowi, a obowiązki ograniczyć do minimum. Są jednak pewne czynności, jak choćby sprzątnie, których nie możemy całkowicie zaprzestać.

Dowiedz się więcej
Czas na grill

Czas na grill

Wakacje to wymarzony czas nie tylko na grillowanie na działce, w ogrodzie czy na wyjeździe, ale także w domu! Aby w pełni cieszyć się smakiem i aromatem potraw przyrządzonych na grillu, a jednocześnie dbać o zdrowie, warto sięgnąć po akcesoria do grillowania marki Electrolux.

Dowiedz się więcej