Wakacje wolne od obowiązków

Wakacje wolne od obowiązków

Wakacje to czas, kiedy w końcu możemy odpocząć bez wyrzutów sumienia. W tym okresie powinniśmy oddać się błogiemu relaksowi, a obowiązki ograniczyć do minimum. Są jednak pewne czynności, jak choćby sprzątnie, których nie możemy całkowicie zaprzestać. Na szczęście z pomocą przychodzi nowoczesna technologia. Robot sprzątający Pure i9 marki Electrolux wyręczy nas w odkurzaniu, a my w tym czasie będziemy mogli skupić się na zasłużonym odpoczynku. 

Oddaj się lenistwu

Po ciężkim dniu każdy zasługuje na odrobinę relaksu. Jak twierdzą eksperci, brak odpoczynku może osłabić siły obronne organizmu, prowadzić do wyczerpania i zwiększyć ryzyko wystąpienia infekcji. Dlatego nie możemy zaniedbywać naszej podstawowej potrzeby, jaką jest wypoczynek. Kiedy jest lepszy czas na relaks, jeśli nie w wakacje? Podczas urlopu powinniśmy ograniczyć czas poświęcany na obowiązki do absolutnego minimum. Nie oznacza to jednak, że mamy zaniedbać przestrzeń wokół nas i żyć w bałaganie. W niektórych pracach porządkowych może nas bowiem wyręczyć technologia. Robot sprzątający Pure i9 marki Electrolux precyzyjnie odkurzy dom, podczas gdy my będziemy leniuchować. Dzięki temu, będziemy mogli wygospodarować dodatkowe chwile na odpoczynek, który jest konieczny dla zdrowego funkcjonowania psychicznego i fizycznego.

Skuteczność bez wysiłku

Roboty sprzątające są często postrzegane jako mniej skuteczne od tradycyjnych odkurzaczy. To przekonanie nie pasuje jednak do urządzenia trzeciej generacji marki Electrolux. Robot Pure i9 został wyposażony w specjalny system nawigacyjny 3D Vision™, który pozwala na skanowanie układu mieszkania w trzech wymiarach oraz tworzenie cyfrowej mapy pomieszczeń. W ten sposób odkurzacz wykrywa obiekty i bezkolizyjnie sprząta obszar wokół nich. Ponadto jego trójkątny kształt Trinity shape™    i szczotka PowerBrush zapewniają możliwość dotarcia do dotychczas trudno dostępnych miejsc: narożników i wąskich szczelin. Nawet progi nie są mu straszne. Pure i9 to szwedzki alpinista – dzięki systemowi ClimbForceDrive może pokonywać przeszkody o wysokości do 2,2 cm. Zapewnia to doskonałą skuteczność urządzenia oraz najwyższą precyzję sprzątania. Przy Pure i9 możemy odpocząć bez wyrzutów sumienia i jednocześnie mieć idealnie czyste mieszkanie. Brzmi jak układ doskonały!

Skuteczność bez wysiłku

Wakacje to nie tylko czas wolny spędzany w domu, ale także podróże. Wracając  z dwutygodniowej wycieczki często zastajemy zakurzone mieszkanie. Pure i9 odpowiada także na ten problem. Dzięki łączności odkurzacza z aplikacją mobilną można programować harmonogram sprzątania oraz obsługiwać urządzenia z dowolnego miejsca na świecie za pomocą jednego przycisku. Dodatkowo aplikacja pozwala na bycie na bieżąco z zadaniami robota dzięki mapie pracy i statystykom na żywo. Teraz możesz zdalnie kontrolować przebieg odkurzania i być pewnym, że wrócisz do idealnie czystego mieszkania. Pure i9 pozwoli na beztroski wakacyjny relaks i uczyni bezwysiłkowe odkurzanie zajęciem wprost idealnym na ten czas.  

Inteligentny NoFrost

Inteligentny NoFrost

Odpowiednie przechowywanie żywności gwarantuje zachowanie wszystkich cennych składników odżywczych, a także jędrność warzyw i owoców. W dobie tak popularnego rozwiązania, jakim jest Full No Frost, Electrolux poszedł o krok dalej i stworzył bardziej zaawansowane rozwiązania - Inteligentny No Frost oraz MultiSpace.

Dowiedz się więcej
EKO poradnik - jak być eko na wakacjach?

EKO poradnik - jak być eko na wakacjach?

Bądź eko na wakacjach!  Ekologia to wielkie i ważne słowo. Lecz czy trzeba tak wiele, żeby wcielać ją w życie? Czasem wystarczy zastanowić się chwilę żeby zmniejszyć swój ślad ekologiczny. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie ekoporadnik na wakacje. Sprawdź sam, że bycie eko nie jest trudne!

Dowiedz się więcej
Love Food, Hate Waste

Love Food, Hate Waste

Marnowanie żywności stało się już niestety globalnym problemem, dlatego powinniśmy zacząć od siebie i zmienić nasze nawyki w kuchni. Jak nie marnować jedzenia, dokonywać racjonalnych zakupów i pomysłowo wykorzystywać resztki?

Dowiedz się więcej