Akcesoria do grilla

Akcesoria go dtilla

Hurra! Nareszcie mamy lato, a z nim upragnione wakacje. Sezon na grilla w pełni, więc do pełni szczęścia potrzebne są już tylko akcesoria od Electrolux. Na dobry początek polecamy niezbędnik każdego miłośnika grillowania - zestaw Barbecue ze stali nierdzewnej. Ten oryginalny komplet przyborów jest wykonanych z wysokiej jakości stali nierdzewnej i zapakowany w elegancką aluminiową walizkę, dzięki czemu wszystkie akcesoria będą zawsze pod ręką. W zestawie znajdują się: nóż, pędzelek, widelec, łopatka oraz szczypce do grilla, które można wieszać na półce.

W gotowości bojowej do przejęcia pyszności z grilla zawsze są: silikonowa rękawica kuchenna oraz silikonowa podkładka pod garnki. Silikonowe rękawice kuchenne chronią dłonie przed działaniem temperatur aż do 300°C przy kontakcie z gorącymi naczyniami i żywnością, a nawet gorącymi płynami przez maksymalnie jedną minutę. Można zadać szyku i nosić ją, wedle uznania lub potrzeby, na lewej lub prawej dłoni. Elastyczność oraz przyczepność silikonu sprawiają, że rękawica zapewnia mocny chwyt, więc pewną ręką przetransportujemy pyszności z grilla na stół dobrze chroniony wytrzymałą, silikonową podkładką.  Można ją również wykorzystywać podczas kontaktu z gorącymi garnkami oraz żywnością przez minutę w temperaturze 230°C i dużo dłużej w niższych temperaturach. Nadaje się do mycia w zmywarce.

Gdy wszystkie gorące potrawy z grilla znajdują się już na stole, dla ochłody miło jest sięgnąć po ulubione napoje. Uniwersalna półka na butelki znacznie ułatwi organizację miejsca w lodówce, która niespodziewanie pomieści jeszcze więcej ulubionych napojów w puszkach i butelkach, w tym butelki wina. Półka umożliwia zawieszenie butelek, pozwalając lepiej wykorzystać wolną przestrzeń. Wymiary półki:  długość - 33 cm, głębokość -31 cm oraz wysokość 10 cm.

Co jeszcze przyda się, aby grillowanie było udane? Dobry nastrój i jeszcze lepsze towarzystwo, oczywiście! Życzymy wielu niezapomnianych chwil w pięknych okolicznościach przyrody.