Linia zmywarek AirDry

Linia zmywarek AirDry

Idealnie suche naczynia zaraz po zmywaniu!

Zmywarka z technologią AirDry

Zapomnij o suszeniu naczyń. Zaufaj naszej najnowszej zmywarce Electrolux z systemem AirDry, która zrobi to za Ciebie. Nie musisz wyjmować naczyń zaraz po zmywaniu. Dzięki systemowi AirDry możesz wyjść na zakupy i rozładować zmywarkę dopiero po powrocie, a naczynia będą suche, wolne od zapachów i zacieków.

Zmywarka AirDry

Zmywarka AirDry

 • Komfort zmywania RealLife™
 • Naturalny sposób suszenia
 • Minimalne zużycie energii

AirDry - 3 razy lepsze efekty suszenia*

W końcowej fazie cyklu zmywania zamek Diamond Lock uchyla automatycznie drzwi zmywarki na 10 cm. Poprzez uchylone drzwi następuje naturalna wymiana powietrza, co umożliwia błyskawiczne wysychanie nawet plastikowych naczyń. Dzięki AirDry naczynia nie tylko są pozbawione zacieków, ale także sam proces zmywania jest krótszy i zużywa mniej energii. Technologia AirDry jest bezpieczna dla blatów kuchennych**.

*W porównaniu z suszeniem w zamkniętej zmywarce.
**Potwierdzone testami odpowiadającymi 10-letniemu użytkowaniu zmywarki.

Z myślą o Twoich indywidualnych potrzebach, opracowaliśmy różne rozwiązania, dostępne teraz w zmywarkach AirDry.

Komfort zmywania RealLife™

Zmywarki RealLife™ wspierają rozwijanie kulinarnych pasji, ponieważ szybko i skutecznie rozwiązują problem sterty brudnych naczyń, które są nielubianą konsekwencją działań w kuchni. Po prostu wkładasz wszystko do zmywarki – w trakcie i po gotowaniu. Nieważne, jakie to naczynia, ponieważ ramie satelitarne FlexiSpray, 5 poziomów natrysku, a także łatwe w regulacji kosze, gwarantują skuteczne zmywanie, bez względu na sposób ułożenia naczyń i wielkość załadunku.

Jeszcze więcej miejsca...

Jeśli potrzebujesz więcej miejsca na naczynia, wybierz model RealLife™ z powiększoną komorą XXL i trzecią szufladą przeznaczoną na sztućce. Plastikowy wkład szuflady z umytymi sztućcami można wyjąć i przenieść, co znacznie ułatwia przekładanie nakryć. Dodatkową zaletą jest fakt, że w miejscu wkładu możemy umieścić blachę z piekarnika, by szybko i skutecznie ją umyć.

W trosce o Twoje szklane naczynia

Zaufaj naszym zmywarkom i zapomnij o ręcznym myciu delikatnych naczyń. Wybierz model posiadający specjalny program Glass Care 45°, który myje je w niższej temperaturze, zmniejszając szok termiczny. Chroni to nawet najdelikatniejsze szkło przed zmatowieniem. Silikonowe kolce Soft Spikes stabilizują wysokie szklanki. W wybranych modelach zastosowano dodatkowo uchwyty Soft Grips, które pewnie przytrzymują kieliszki. W ten sposób zabezpieczysz je przed zarysowaniami lub uszkodzeniem.

Strażnik Twojego czasu

Funkcja Time Manager, skróci tryb zmywania nawet o połowę. Modele zmywarek posiadające tę funkcję pozwalają wybrać swój ulubiony cykl zmywania i mieć lśniące naczynia w mgnieniu oka! To idealne rozwiązanie podczas przyjmowania gości!

Dopasowuje się do Twoich potrzeb

Poznaj program Auto Flex, który precyzyjnie dobiera parametry zmywania do stanu załadowanych naczyń, pozwalając zaoszczędzić wodę i energię. Dzięki czujnikowi zmętnienia wody, urządzenie ocenia ilość i poziom zabrudzenia naczyń i idealnie dobiera odpowiednią temperaturę w zakresie od 45 do 70°C i czas zmywania.

Wystarczy jedno spojrzenie

Możesz zawsze wiedzieć, ile jeszcze potrwa program zmywania. Niektóre nasze zmywarki do zabudowy wyposażone w funkcję Time Beam podczas trwania programu wyświetlają na podłodze czas pozostały do zakończenia cyklu. Pozostałe, dzięki funkcji Beam on Floor sygnalizują pracę zmywarki w postaci kolorowej wiązki światła na podłodze

Zawiasy ślizgowe

Nie musisz ograniczać swojej kreatywności w projektowaniu kuchennych frontów meblowych. Pomyśl o zmywarce z zawiasami ślizgowymi, które ułatwiają montaż urządzenia, jeżeli wysokość cokołu wynosi od 4 do 7,8 cm.

Wyjątkowo cichy bohater

Szukasz zmywarki, która sprawdzi się w Twojej otwartej kuchni? Wybierz model z silnikiem inwerterowym, który gwarantuje niski poziom hałasu. To ważny argument w podejmowaniu decyzji o zakupie.  Na pewno poprawi Twój komfort życia, nie przeszkadzając w wykonywaniu codziennych zajęć domowych.

Oświetlenie wnętrza

Praktycznym udogodnieniem jest funkcja oświetlenia wnętrza zmywarki, występująca w wybranych modelach. Docenisz to podczas wkładania i wyjmowanie naczyń.

Polecane produkty

4,8

4,8(118  Opinie )

Zmywarka do zabudowy QuickSelect Glass Care z uchwytami SoftGrip i wspornikami SoftSpike, które pomagają chronić kruche szklane naczynia, wyświetlaczem TimeBeam® oraz oświetleniem wewnętrznym.
 • QuickSelect
 • AirDry
 • Glass Care
 • TimeBeam®
4,7

4,7(107  Opinie )

Zmywarka do zabudowy GlassCare 700 QuickSelect z uchywatmi SoftGrips i kolcami SoftSpikes, które chronią kruche, szklane naczynia, z systemem spryskiwania SatelliteClean i wskaźnikiem Beam on floor.
 • QuickSelect
 • AirDry
 • SoftGrips
 • SoftSpikes
 • Beam on floor
4,9

4,9(253  Opinie )

Zmywarka do zabudowy QuickSelect SatelliteClean® 600 z technologią AirDry, która wykorzystuje naturalny przepływ powietrza w końcowej fazie suszenia, systemem SatelliteClean, który sprawi, że Twoje naczynia będą lśnić czystością oraz z przesuwnymi zawiasami PerfectFit.
 • QuickSelect
 • AirDry
 • PerfectFit
4,9

4,9(1572  Opinie )

Zmywarka do zabudowy z technologią AirDry, funkcją opóźnienia startu, kolcami Soft Spikes, ramieniem natryskowym FlexiSpray, zawiasami ślizgowymi oraz szufladą MaxiFlex.
 • AirDry
 • SoftSpikes
 • MaxiFlex