QuickSelect - zmywarka, która mówi Twoim językiem

QuickSelect - zmywarka, która mówi Twoim językiem

Marka Electrolux od lat zmienia życie na lepsze dzięki tworzeniu wyjątkowych rozwiązań. Tym razem stało się tak dzięki urządzeniu, które prezentuje zupełnie nowe podejście do zmywania naczyń, czynności, która codziennie zajmuje miliony ludzi na całym świecie.

QuickSelect to zmywarka, która mówi Twoim językiem

Użytkownicy zmywarki najczęściej wybierają tylko jeden program zmywarki za każdym razem, kiedy z niej korzystają. W kuchennej zastawie znajdują się jednak różne naczynia, których stopień zabrudzenia zależy od serwowanego menu i sposobu przyrządzenia potraw. W toku eksploatacji sprzętu często okazuje się, że efekty takich przyzwyczajeń nie są satysfakcjonujące. Pojawia się więc wyzwanie: jak dopasowywać programy do naczyń? QuickSelect zapewnia proste, szybkie i intuicyjne sterowanie. Wystarczy wybrać czas i dodatkowe opcje, a zmywarka zajmie się resztą. Dzięki temu nie trzeba zgadywać, jaki program zmywania będzie najlepszy dla Twoich naczyń, aby po zakończeniu mycia były zawsze nieskazitelnie czyste i suche. Nareszcie zmywarka zapewnia intuicyjne i wygodne sterowanie za jednym dotknięciem. 

Kontrola zużycia wody i energii dzięki wskazaniom ECOMETRU

Nowe zmywarki Electrolux QuickSelect dbają zarówno o Twoje naczynia, jak i rachunki. Możesz dostosować czas cyklu zmywania na ekranie dotykowym, a wyświetlacz wskaże krok po kroku, jak korzystać ze sprzętu, co znacznie ułatwia optymalizację użytkowania.

Nowe zmywarki Electrolux QuickSelect dostępne są w sprzedaży od 2019 roku.