Ultrasoniczny odplamiacz

Ultrasoniczny odplamiacz

Koniec z ręcznym zapieraniem plam! Ultrasoniczny Odplamiacz marki Electrolux to nowy, rewolucyjny sposób na pozbycie się niechcianych zabrudzeń. Urządzenie skutecznie eliminuje nawet te, które do tej pory wydawały się wręcz niemożliwe do usunięcia.

Dzięki zastosowanej technologii ultradźwiękowej w połączeniu z wodą i bezbarwnym detergentem Ultrasoniczny Odplamiacz usuwa różnego rodzaju plamy, dbając jednocześnie o Twoje ulubione ubrania.

Ultrasoniczny Odplamiacz w widoczny sposób usuwa plamy jeszcze przed włożeniem odzieży do pralki. Urządzenie jest bardzo proste w obsłudze. Po włączeniu urządzenia wystarczy, że delikatnie polejesz plamę wodą wymieszaną z bezbarwnym detergentem i umieścisz kawałek materiału pod ubraniem z plamą. Następnie naciskaj lekko Ultrasonicznym Odplamiaczem bezpośrednio na plamę, wykonując okrężne ruchy. Na koniec wypierz odzież w pralce i… pożegnaj plamy na dobre!

Technologia ultradźwiękowa w połączeniu z wodą i detergentem kierowana jest na włókna ubrań, aby skutecznie usuwać szeroką gamę plam. W odróżnieniu od tradycyjnej metody usuwania plam (ręcznego zapierania), która znacznie uszkadza strukturę tkanin, użycie Ultrasonicznego Odplamiacza eliminuje ten problem, a Twoje ulubione ubrania są bezpieczne. Jak dowiodły testy, plamy są dużo skuteczniej usuwane, jeśli przed praniem zostało użyte to innowacyjne urządzenie.

Nie daj plamy przy następnym usuwaniu zabrudzeń i sięgnij po Ultrasoniczny Odplamiacz marki Electrolux!

 

Urządzenie Blast Chiller

Urządzenie Blast Chiller

Urządzenie Blast Chiller, które w wolnym tłumaczeniu oznacza schładzarkę szokową, przyczyni się do zrewolucjonizowania Twojego gotowania, a w konsekwencji stylu życia.

Dowiedz się więcej
Nowe podejście do odkurzania: Electrolux Pure F9

Nowe podejście do odkurzania

Electrolux już we wrześniu wprowadza na rynek bezprzewodowy odkurzacz, który całkowicie odmieni sposób sprzątania. Pure F9 łączy w sobie to, co najlepsze w obu światach – skuteczność tradycyjnego sprzętu i uniwersalność odkurzacza pionowego. 

Dowiedz się więcej
Targi IFA w Berlinie

Targi IFA w Berlinie

Każdego roku na największych targach elektroniki użytkowej IFA w Berlinie firma Electrolux prezentuje nowości, które nadają kierunek branży i zmieniają życie konsumentów na dobre. 

Dowiedz się więcej