Zmywarki

Zmywarki

Ile razy zdarzyło się, że po uroczystości rodzinnej czy imprezie ze znajomymi kieliszki i inne szkło musiało być myte ręcznie lub po otworzeniu zmywarki spotkała Cię niemiła niespodzianka, ponieważ fragmenty szkła z pękniętych naczyń zapchały filtr? Na szczęście to już przeszłość!

GlassCare 2G - modele FFB53630ZM, FFB93706PM

System GlassCare 2G firmy AEG w zmywarkach wolnostojących oraz do zabudowy zapewnia specjalny sposób zmywania i ochronę wszystkich szklanych naczyń.

Czerwone gumki - wsporniki w górnym koszu delikatnie przytrzymują naczynia w optymalnym położeniu, więc nie ma obaw, że podczas mycia szkło uda się na niekontrolowaną wycieczkę po wnętrzu zmywarki. Natomiast system uchwytów GlassHolder z unikalną funkcją SoftGrip w dolnym koszu zapewnia pełną ochronę nawet najwyższych kieliszków.

Wznoś toasty i ciesz się swoim ulubionym  szkłem nawet… 100 lat!

SprayZone

Dodatkowo zmywarka AEG FFB93706PM posiada funkcję SprayZone, która uaktywnia specjalną strefę dedykowaną naczyniom  z trudnymi do usunięcia zabrudzeniami, więc doskonale rozprawi się patelnią czy brytfanką po pieczeni.

MachineCare

Obie zmywarki posiadają niezwykle przydatną funkcję Machine Care pomagającą dbać o to, aby wnętrze zmywarki zawsze ładnie pachniało i lśniło czystością. Program, uruchamiany przy pustej zmywarce i użyciu określonego detergentu, usuwa osady z kamienia i tłuszczu, zapewniając tym samym najlepszą funkcjonalność zmywarki.