Gotuj z parą

Zastanawiasz się jak jeść zarazem zdrowo i smacznie? W jaki sposób osiągnąć najwyższą głębię smaku? Poznaj sekrety szefów kuchni i gotuj z parą.

Poznaj przepisy szefa kuchni

Krystian Szidel, szef kuchni w Sheraton Sopot Hotel, odkrywa przed nami przepisy na wyjątkowe dania. Mistrz z 20-letnim doświadczeniem komponuje wyrafinowane potrawy, do których chętnie dodaje sekretne składniki np. naturalny miód pszczeli.

Kulinarne podróże

Udaj się z nami w Kulinarne Podróże i odkrywaj nieznane dotąd smaki z całego świata! Poznaj wyjątkowe przepisy, zainspiruj się i zaskocz swoich bliskich niecodziennymi potrawami z różnych zakątków globu!

Odrobina inspiracji

Chcesz wiedzieć, jak osiągnąć kulinarny sukces? Wystarczy dobry przepis, wysokiej jakości składniki i robot kuchenny Assistent, który sprosta każdemu zadaniu, jakie przed nim postawisz. Teraz cokolwiek przygotowujesz – słodkie bułeczki, ciasto na pizzę, owocową tartę – z pewnością wspaniale się upiecze!

Tajemniczy składnik

Od 10 marca do 12 maja 2015 r. o godz. 21:35 na antenie telewizji POLSAT, tuż po programie „Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia”  emitowany byl program „Tajemniczy Składnik”.

Program prowadziła Joanna Koroniewska, a jej gośćmi byli uznani szefowie kuchni i eksperci kulinarni, którzy podzielili się z widzami swoją unikalną wiedzą, opowiedzieli o najnowszych trendach oraz zdradzili swoje tajemne sposoby na przyrządzenie idealnych potraw. Zaproszeni goście korzystali z zaawansowanych urządzeń Electrolux!