Make it Green

Naturalnie, inspirująco i zdrowo

Bardziej zbilansowana, naturalna dieta z mnóstwem warzyw nie musi być trudna lub nudna. Dwoje miłośników natury, Andrey Korobyak - szef kuchni i Sasha Novikova - autorka bloga „How to Green”, gotuje razem i dzieli się swoimi ulubionymi przepisami oraz pasją do zdrowej, wegetariańskiej diety.

Alexandra Novikova

Młoda i bardzo znana rosyjska blogerka, autorka portalu „How to Green”, promująca zdrowy styl życia, pomaga znaleźć równowagę w życiu poprzez odpowiednie odżywanie, uprawianie jogi i pozytywne nastawienie. „How to Green” to doskonałe źródło zdrowych przespisów, złożonych asan i dobrego nastroju. Przecież to co jemy i to, w jaki sposób myślimy, kształtuje nasze życie. Sasha podzieliła się z nami pięciona doskonałymi przepisami na naturalne, wegetariańskie dania.

Andrey Korobyak

Utalentowany, estoński szef kuchni, który sztuki gotowania uczył się w Nowym Jorku, Alzacji, Paryżu i Kopenhadze, a swoje umiejętności szlifował w słynnej restauracji z trzema gwiazdkami Michelin - Geranium. Następnie przeniósł się do MØS, znanej moskiewskiej restauracji, koncentrującej się na naturalnej i prostej kuchni skandynawskiej. Obecnie otwiera swoją restaurację w Tallinie, jednocześnie uruchamiając nową restaurację w pięciogwiazdkowycm hotelu Crystal House & Spa w Kaliningradzie. W codziennym gotowaniu Andrey odwołuje się do ludzi ceniących naturalny, zdrowy tryb życia.

 • Domowy jogurt z granolą

  Rozpocznij dzień od doskonałego śniadania.

   

 • Sezonowa zupa warzywna z chrupkami

  Kremowa zupa z chrupiącym akcentem.

   

 • Organiczne orzotto z jęczmienia

  Orzotto - nowa wersja risotto.

   

 • Łosoś z kalafiorem i jarmużem

  Świeży, doskonały nordycki smak.

   

 • Brownie z syropem z topinambura

  Słodkie wypieki z syropem z topinambura.

   

Chodzi o smak

Proste składniki wymagają odpowiedniego przygotowania, aby wydobyć z nich cały smak. Najlepsze piekarniki pomagają to osiągnąć bez wysiłku. Piekarniki parowe Electrolux oferują wszystkie standardowe funkcje oraz opcje gotowania z użyciem pary. Para harmonijmie współgra z tradycyjnym sposobem grzania, aby wzmocnić smak i poprawić teksturę dania. Delikatnie gotuje składniki, takie jak ryba, chroniąc wartości odżywcze, witamimy i kolory.

Make an impression
PIEKARNIKI PAROWE

Zamknij doskonałe smaki i zachowaj teksturę składników, gotując na parze.

Precyzyjne blendowanie pomaga zachować wartości odżywcze

Ciesz się profesjonalnymi efektami gotowania i naturalnym smakiem, dzięki doskonałemu blenderowi. Duża prędkość miksowania podnosi temperaturę składników. Dzięki wyjątkowemu wzornictwu PowerTilt® oraz mniejszej prędkości produkty miksowanie w blenderze MasterPiece pozostają chłodne. W ten sposób lepiej zachowujemy wartości odżywcze świeżych warzyw i owoców.

ZACHOWAJ NATURALNY SMAK

Blender MasterPiece pomaga zachować naturalny smak składników.