Targi IFA w Berlinie

Targi IFA w Berlinie

Istotą działań Grupy Electrolux jest kreowanie doskonałych doświadczeń konsumentów płynących z użytkowania urządzeń, dodatkowych usług oraz wzorowej obsługi klienta.  Cały czas pracujemy nad udoskonaleniem produktów i szukamy rozwiązań poprawiających komfort użytkowania. Poniżej prezentujemy wybrane przykłady tegorocznych innowacji z targów elektroniki użytkowej IFA w Berlinie.

Płyta indukcyjna AEG SensePro
Jak wiadomo, perfekcyjne rezultaty smażenia i gotowania zależą od temperatury w środku potrawy. Poleganie na intuicji często kończy się kulinarną katastrofą - źle usmażonym mięsem czy rozgotowanymi warzywami. Nowa płyta indukcyjna AEG SensePro pozwala na precyzyjną kontrolę temperatury dzięki pierwszej na świecie bezprzewodowej sondzie, która do pracy nie potrzebuje baterii. To jedyna płyta na świecie mierząca temperaturę w środku potrawy z dokładnością do +/- 1°C, co gwarantuje doskonałe rezultaty niezależnie od wykorzystywanej techniki gotowania. Bez względu na to czy gotujesz ziemniaki, przygotowujesz sos na wolnym ogniu, korzystasz z techniki sous-vide czy chcesz zaserwować średnio wysmażonego steka, AEG SensePro dopilnuje uzyskanie pożądanego efektu. Gdy potrawa będzie gotowa, płyta wyłączy się automatycznie. Dzięki AEG SensePro nareszcie każdy może być masterchefem w swojej kuchni!

Pralki AEG z funkcją AutoDose
Ile proszku wsypać do prania? Oto jest pytanie! Nowa funkcja automatycznego dozowania znacząco to ułatwi, zapewniając doskonałe rezultaty, bez konieczności ręcznego dodawania detergentu i zgadywania, ile potrzeba go tym razem. Wystarczy załadować pralkę jak zwykle, a czujnik automatycznie dostosuje wodę, energię i czas prania w zależności od wielkości i rodzaju wsadu. Następnie pralka precyzyjnie dozuje detergent w odpowiednim momencie cyklu prania. Dzięki funkcji AutoDose białe ubrania pozostają białe, a kolorowe zachowują żywe barwy i kształt nawet po wielu praniach. Gdy trzeba uzupełnić proszek, dostaniesz powiadomienie na smartfona. Pomocna jest również aplikacja „My AEG Care”-  po wybraniu rodzaju tkaniny Doradca Pielęgnacyjny podpowie, jak wyprać ją najlepiej.

Współpraca z Google
Szykuje się prawdziwy przełom w sposobie gotowania, ponieważ Grupa Electrolux rozpoczyna współpracę z Google w Europie! Nareszcie będzie można nawigować głosem urządzenia kuchenne, które będą połączone z Google Assistant, a w tym czasie robić inne rzeczy. Tak innowacyjne rozwiązania ułatwią gotowanie, oszczędzą czas i znacznie uproszczą pracę. Po podłączeniu inteligentnego piekarnika do Google Assistant, otrzymasz wsparcie  przy włączaniu i wyłączaniu piekarnika, wyborze odpowiedniego programu gotowania  czy odpowiedniej temperatury.

Aplikacja Taste&Share oraz filozofia ZERO WASTE w praktyce
Grupa Electrolux od lat angażuje się w promowanie odpowiedzialnych postaw zarządzania żywnością, aby zminimalizować jej straty - od racjonalnego planowania zakupów, przez odpowiednie przechowywanie i dzielenie się niewykorzystanymi produktami. Dlatego powstała aplikacja mobilna Taste&Share, czyli platforma komunikacji, dzięki której użytkownicy mogą przekazywać sobie produkty spożywcze. Wystarczy zalogować się  i... gotowe!

Z dumą informujemy, że podczas targów elektroniki użytkowej IFA w Berlinie nie zmarnowano ani grama składników i przygotowanej żywności - na przykład czerstwy chleb okazał się doskonałą bazą do stworzenia pysznych deserów.

Do zobaczenia w przyszłym roku na targach IFA w Berlinie!

Urządzenie Blast Chiller

Urządzenie Blast Chiller

Urządzenie Blast Chiller, które w wolnym tłumaczeniu oznacza schładzarkę szokową, przyczyni się do zrewolucjonizowania Twojego gotowania, a w konsekwencji stylu życia.

Dowiedz się więcej
Ultrasoniczny Odplamiacz

Ultrasoniczny Odplamiacz

Koniec z ręcznym zapieraniem plam! Ultrasoniczny Odplamiacz marki Electrolux to nowy, rewolucyjny sposób na pozbycie się niechcianych zabrudzeń. Urządzenie skutecznie eliminuje nawet te, które do tej pory wydawały się wręcz niemożliwe do usunięcia. 

Dowiedz się więcej
Nowe podejście do odkurzania: Electrolux Pure F9

Nowe podejście do odkurzania

Electrolux już we wrześniu wprowadza na rynek bezprzewodowy odkurzacz, który całkowicie odmieni sposób sprzątania. Pure F9 łączy w sobie to, co najlepsze w obu światach – skuteczność tradycyjnego sprzętu i uniwersalność odkurzacza pionowego. 

Dowiedz się więcej