Ultrasoniczny Odplamiacz

Ultrasoniczny Odplamiacz

Karnawał to wyjątkowy czas zabawy i wielu spotkań towarzyskich. Niezależnie od tego, czy wybierzesz wieczorową stylizację czy niezobowiązującą kreację, dobrze mieć pewność, że Twoje ubrania zawsze będą prezentować się nienagannie dzięki innowacyjnemu Ultrasonicznemu Odplamiaczowi.

Nareszcie nie trzeba zapierać tkanin, aby raz na zawsze pożegnać się z niechcianymi pamiątkami po winie, kawie, sosie czy makijażu. Ultrasoniczny Odplamiacz w widoczny sposób usuwa plamy jeszcze przed włożeniem odzieży do pralki.

Urządzenie jest wyjątkowo proste w obsłudze. Po włączeniu wystarczy, że delikatnie polejesz plamę wodą wymieszaną z bezbarwnym detergentem i umieścisz kawałek materiału pod zabrudzeniem. Następnie głowicą urządzenia bezpośrednio w miejscu plamy należy wykonywać okrężne ruchy, po czym, jak zawsze, wyprać odzież w pralce.

Technologia ultradźwiękowa w połączeniu z wodą i detergentem kierowana jest na włókna, aby skutecznie usuwać szeroką gamę plam. W odróżnieniu od ręcznego zapierania, które znacznie uszkadza strukturę tkanin, dzięki Ultrasonicznemu Odplamiaczowi Twoje ulubione ubrania są bezpieczne.

A jeśli na Twojej karnawałowej, wystrzałowej kreacji zostaną ślady dobrej zabawy – po mocnym makijażu czy czerwonym winie, Ultrasoniczny Odplamiacz poradzi sobie z nimi bez trudu. Baw się do rana, tańcz, wznoś toasty i delektuj pysznymi potrawami bez obaw o konsekwencje dla Twojej garderoby.   

Dowiedz się więcej

 • Lekkie menu na karnawałową domówkę
  Lekkie menu na karnawałową domówkę

  Karnawał to wyjątkowy czas balów, spotkań czy domowych imprez. Zaskocz gości pysznym i lekkostrawnym menu przygotowanym dzięki blenderowi EXPLORE 7 marki Electrolux. Urządzenie w kilka chwil pomoże Ci stworzyć dania, którymi błyśniesz na przyjęciu.

 • Postanowienie noworoczne, które spełnisz
  Postanowienie noworoczne, które spełnisz

  Styczeń to wyjątkowy miesiąc, w którym z pełną mocą zaczyna się realizacja noworocznych postanowień. Niezależnie od tego, czy jest to chęć zredukowania wagi, lepsza dieta, większa aktywność fizyczna czy utrzymywanie porządku w domu, najważniejsza jest wytrwałość i systematyczność w dążeniu do celu. 

 • Zmywarki ComfortLift®
  Zmywarki ComfortLift®

  Zmywarka marki Electrolux ComfortLift® z podnoszonym koszem zrewolucjonizuje Twoją kuchnię i będzie doskonałym wsparciem podczas domowych imprez nie tylko w karnawale. To pierwsza na świecie zmywarka płynnie i łatwo podnosząca dolny kosz na ergonomiczną wysokość, dzięki czemu zapewnia łatwy i wygodny dostęp do wszystkich naczyń.