Zmywarki ComfortLift

Zmywarki ComfortLift

Koniec imprezy nie musi oznaczać początku wielkiego ręcznego zmywania naczyń lub układania ich w zmywarce w mało komfortowej pozycji. Zmywarka Electrolux ComfortLift® posiada podnoszony dolny kosz, dzięki czemu codzienne wstawianie oraz wyjmowanie naczyń staje się znacznie wygodniejsze. Jednocześnie eleganckie, stylowe i nowoczesne wzornictwo urządzenia doskonale pasuje do każdej kuchni, która jest sercem domu i centrum przyjęć.

Wyższy poziom komfortu

Rewolucyjny system ComfortLift® dba zarówno o Twój kręgosłup, jak i wygodę, zapewniając łatwy dostęp poprzez podniesienie dolnego kosza w zmywarce na ergonomiczną wysokość górnego  kosza. To innowacyjny, pierwszy tego typu mechanizm ułatwiający dostęp do naczyń, więc ich wkładanie i wyjmowane ze zmywarki przebiega znacznie szybciej i sprawniej. Natomiast płynny i kontrolowany ruch podczas opuszczania kosza gwarantuje pełne bezpieczeństwo, więc nie musisz martwić się o ulubiony serwis kawowy. Jednocześnie zmywarka zapewnia wyjątkową skuteczność mycia zarówno mocno zabrudzonych garnków, jak i delikatnych kieliszków.

Zmywarka ComfortLift

Idealne czyste i suche naczynia
Zmywarka Electrolux ComfortLift® wyręczy Cię w najbardziej nielubianych kuchennych czynnościach: szorowaniu i suszeniu naczyń, więc będziesz mieć jeszcze więcej czasu  dla gości. Satelitarne ramię spryskujące FlexiSpray, które porusza się w kilku płaszczyznach, w połączeniu z pięcioma poziomami natrysku gwarantuje perfekcyjną skuteczność zmywania. W końcowej fazie cyklu zmywania zamek Diamond Lock uchyla automatycznie drzwi zmywarki na 10 cm. Dzięki systemowi AirDry następuje naturalna wymiana powietrza, co umożliwia błyskawiczne wysychanie nawet plastikowych naczyń. Technologia AirDry jest bezpieczna dla blatów kuchennych w Twojej kuchni.

ComfortRails - łagodny i płynny ruch
Nie musisz obawiać się o uszkodzenie delikatnych naczyń nawet przy gwałtownym wsunięciu kosza do zmywarki. Łagodnie i cicho działające ComfortRails wykorzystują specjalne amortyzatory za pomocą których kosze płynnie wsuwają się na swoje miejsce.

Wygodna dla Ciebie, delikatna dla naczyń
Zamiast tradycyjnego koszyka na sztućce, zmywarka ComfortLift® posiada wygodną, wyjmowaną trzecią szufladę, dzięki której zyskasz przestrzeń w dolnym koszu i możesz wstawić do niego więcej naczyń. Raz na zawsze zapomnij o ręcznym myciu kieliszków, ponieważ inteligentnie zaprojektowane uchwyty SoftGripstabilnie utrzymują je przez cały cykl mycia, zabezpieczając przed uszkodzeniem i zarysowaniami.

Teraz w kilka chwil po wyjściu gości możesz załadować wszystkie brudne naczynia do kosza, odblokować go i patrzeć, jak dzięki innowacyjnemu systemowi wsuwają się do zmywarki. Porządki po domowej imprezie w karnawale jeszcze nigdy nie były tak proste!

Zmywarka Electrolux ComfortLift® została nagrodzona za wzornictwo prestiżowym iF Gold Product Design Award 2017.

 

 

 

Dowiedz się więcej

 • Lekkie menu na karnawałową domówkę
  Lekkie menu na karnawałową domówkę

  Karnawał to wyjątkowy czas balów, spotkań czy domowych imprez. Zaskocz gości pysznym i lekkostrawnym menu przygotowanym dzięki blenderowi EXPLORE 7 marki Electrolux. Urządzenie w kilka chwil pomoże Ci stworzyć dania, którymi błyśniesz na przyjęciu.

 • Ultrasoniczny Odplamiacz
  Ultrasoniczny Odplamiacz

  Karnawał to wyjątkowy czas zabawy i wielu spotkań towarzyskich. Niezależnie od tego, czy wybierzesz wieczorową stylizację czy niezobowiązującą kreację, dobrze mieć pewność, że Twoje ubrania zawsze będą prezentować się nienagannie dzięki innowacyjnemu Ultrasonicznemu Odplamiaczowi.

 • Postanowienie noworoczne, które spełnisz
  Postanowienie noworoczne, które spełnisz

  Styczeń to wyjątkowy miesiąc, w którym z pełną mocą zaczyna się realizacja noworocznych postanowień. Niezależnie od tego, czy jest to chęć zredukowania wagi, lepsza dieta, większa aktywność fizyczna czy utrzymywanie porządku w domu, najważniejsza jest wytrwałość i systematyczność w dążeniu do celu.