Innowacyjna funkcjonalność Hob2Hood

Innowacyjna funkcjonalność Hob2Hood

Płyty indukcyjne Electrolux zostały zaprojektowane w taki sposób, aby korzystanie z nich było intuicyjnie proste, dostarczało inspiracji i przyjemności z użytkowania. Te sprzęty dostosowują się do Ciebie i Twojego stylu życia. Poznaj ich funkcjonalności, które zrewolucjonizują codzienność.

Czysta wygoda, czyli zalety Hob2Hood

Teraz nawet nie dotykając okapu, możesz zapewnić sobie optymalne warunki w kuchni. Funkcja Hob2Hood bezprzewodowo łączy płytę kuchenną z okapem. Rozpocznij gotowanie, a okap automatycznie dostosuje ustawienia, zapewniając najlepszą ekstrakcję na podstawie wyboru mocy na płycie grzejnej. Para i niepożądane zapachy znikają równie szybko, jak się pojawiają, a Ty możesz delektować się potrawą w przyjemnie świeżym wnętrzu.

Innowacyjna funkcja H2H

Gotowanie indukcyjne pozwala szybciej przygotować pyszne dania. Elastyczne pola grzejne Infinite dostosowują się do różnych kształtów naczyń, wystarczy tylko nakryć punkt centralny pola, a pozostałe funkcjonalności sprawią, że gotowanie będzie proste jak nigdy dotąd.

PowerSlide

Gotuj jak szef kuchni bez konieczności ciągłej regulacji mocy! Przesuwaj garnki pomiędzy strefami z domyślnie zdefiniowaną temperaturą. Nareszcie to to takie proste. Niezależnie od tego, czy chcesz gotować intensywnie, czy tylko podtrzymywać temperaturę, nie tracisz czasu na zmianę ustawień.

Innowacyjna funkcja H2H

Funkcja Bridge
Połącz dwie oddzielne sfery gotowania, tworząc jedną dużą powierzchnię. Idealnie nadaje się do maksymalnego wykorzystania płyt i naczyń do pieczenia. Dzięki temu bez trudu przygotujesz imponujących rozmiarów potrawę.

Active Touch
Gdy umieścisz patelnię na płycie i ją włączysz, automatycznie podświetli się właściwa dla danego pola sekcja sterowania. Gotowanie nigdy nie było tak intuicyjne.

Power Boost
Masz mało czasu a wielką ochotę na coś pysznego? Nareszcie możesz gotować szybciej dzięki funkcji PowerBoost. To dodatkowy impuls energii do natychmiastowego osiągnięcia najwyższych temperatur.

Płyty indukcyjne Electrolux są wyjątkowo bezpieczne w obsłudze, łatwe w czyszczeniu i oferują wyjątkową precyzję regulacji temperatury. Dzięki ich przydatnym funkcjonalnościom wzniesiesz się na wyższy poziom kulinarny.

Dowiedz się więcej

 • Sezon na grilla czas zacząć!
  Sezon na grilla czas zacząć!

  Rozpoczął się sezon na grilla! Aby w pełni cieszyć się smakiem i aromatem potraw warto sięgnąć po akcesoria marki Electrolux. Dzięki nim grillowanie jest nie tylko przyjemniejsze i smaczniejsze, ale i bezpieczniejsze. Sprawdź pomysły od Electrolux na udane spotkanie towarzyskie na świeżym powietrzu przy smacznych i ulubionych potrawach.

 • Piekarniki SteamBoost
  Piekarniki SteamBoost

  Nowa, prawdziwie intuicyjna linia piekarników marki Electrolux zapowiada rewolucję w Twojej kuchni!  Z pomocą pary, wbudowanej termosondy oraz dostępnych programów pieczenia możesz zrelaksować się i pozwolić, aby piekarnik wyręczył Cię w przyrządzaniu pyszności. Odkryj nieskończenie wiele możliwości i ciesz się wolnością pieczenia oraz gotowania.

 • Inteligentny NoFrost i Multispace
  Inteligentny NoFrost i Multispace

  Odpowiednie przechowywanie żywności gwarantuje zachowanie wszystkich cennych składników odżywczych, a także jędrność warzyw i owoców. W dobie tak popularnego rozwiązania, jakim jest Full No Frost, Electrolux poszedł o krok dalej i stworzył bardziej zaawansowane rozwiązania - Inteligentny No Frost oraz MultiSpace, który zapewnia większą pojemność niż standardowe modele do zabudowy.