Inteligentny NoFrost i Multispace

Inteligenty NoFrost i Multispace

Chłodziarko-zamrażarki do zabudowy MultiSpace z technologią Inteligentny No Frost Electrolux ENN3074EFW i Electrolux ENN3054EOW pomieszczą jeszcze więcej świeżych produktów. Inteligentny No Frost oraz MultiSpace już od dawna występują w wielu chłodziarko-zamrażarkach firmy Electrolux. Nic dziwnego, ponieważ obie te innowacje zrewolucjonizowały przechowywanie żywności na dobre, zapewniając optymalne warunki i przestrzeń.

Inteligentny No Frost - więcej niż podwójna korzyść

Zdrowe jedzenie to podstawa dobrego samopoczucia i kondycji Twojego organizmu. W Electrolux wierzymy, że odpowiednie odżywianie powinno być proste i przyjemne, a potrawy przygotowane zawsze ze świeżych składników. 

Technologia TwinTech to dwa osobne obiegi powietrza - jeden w zamrażarce, drugi w chłodziarce. W praktyce oznacza to optymalne warunki do przechowywania świeżych produktów, takich jak warzywa i owoce.

Górna komora: osobny obieg chłodzący w chłodziarce zapewnia stabilną temperaturę i odpowiedni poziom wilgotności wymagany do przechowywania produktów spożywczych.

Dolna komora: odrębny obieg chłodzący w zamrażarce zapobiega gromadzeniu się szronu, dzięki czemu nie trzeba jej rozmrażać. Jednocześnie jest bardziej higieniczna i łatwiejsza do czyszczenia. Nareszcie możesz cieszyć się świeżymi, pełnymi wartości odżywczych produktami aż do 7 dni!

MultiSpace, czyli jeszcze więcej miejsca na pyszności

MultiSpace, czyli jeszcze więcej miejsca na pyszności

Chłodziarko-zamrażarki MultiSpace zapewniają większą pojemność niż standardowe modele do zabudowy. Dodatkowe 12 cm wysokości to cenna przestrzeń do zagospodarowania, więc wyższe naczynia bez trudu pomieszczą się na górnej półce. Z kolei funkcjonalny system przechowywania na drzwiach CustomFlex® umożliwia dowolną aranżację półek, klipsów i pojemników. Dzięki temu zawsze będziesz mieć pod ręką to, czego potrzebujesz i z łatwością odnajdziesz każdy produkt.

Modele ENN3074EFW i ENN3054EOW wyposażone są również w oddzielną szufladę FreshBox®, która pozwala dłużej zachować świeżość mięsa i ryb dzięki przechowywaniu ich w niższej temperaturze niż inne produkty.  

Szuflada FreshBox

Chłodziarko-zamrażarka ENN3074EFW posiada także system CustomFlex®, który zapewni Ci swobodę dostosowania wnętrza chłodziarki do Twoich potrzeb.

Dowiedz się więcej

 • Piekarniki SteanmBoost
  Dobrze wypieczone z parą. Nowoczesne piekarniki SteamBoost

  Nowa, prawdziwie intuicyjna linia piekarników marki Electrolux zapowiada rewolucję w Twojej kuchni!  Z pomocą pary, wbudowanej termosondy oraz dostępnych programów pieczenia możesz zrelaksować się i pozwolić, aby piekarnik wyręczył Cię w przyrządzaniu pyszności. Odkryj nieskończenie wiele możliwości i ciesz się wolnością pieczenia oraz gotowania.

 • Sezon na grilla
  Sezon na grilla czas zacząć!

  Rozpoczął się sezon na grilla! Aby w pełni cieszyć się smakiem i aromatem potraw warto sięgnąć po akcesoria marki Electrolux. Dzięki nim grillowanie jest nie tylko przyjemniejsze i smaczniejsze, ale i bezpieczniejsze. Sprawdź pomysły od Electrolux na udane spotkanie towarzyskie na świeżym powietrzu przy smacznych i ulubionych potrawach.

 • Innowacyjna funkcjonalność Hob2Hood
  Innowacyjna funkcjonalność Hob2Hood

  Płyty indukcyjne marki Electrolux kształtują lepsze doznania kulinarne, pozwalając odkryć znaczenie wspaniałego smaku jedzenia i radości z przygotowań potraw. Wśród zróżnicowanej oferty możesz wybrać model dostosowany do indywidualnych wymagań czy stylu gotowania. Innowacyjna funkcjonalność Hob2Hood umożliwia inteligentne współdziałanie płyty oraz okapu, zapewniając świeżość w kuchni nawet podczas intensywnego gotowania.

 • Odkryj perfekcyjne rozwiązania pralek PerfectCare ładowanych od góry
  Odkryj perfekcyjne rozwiązania pralek PerfectCare ładowanych od góry

  Nowa linia pralek PerfectCare ładowanych od góry dzięki innowacyjnym funkcjom zadba o najdelikatniejsze ubrania tak, jak na to zasługują. Nareszcie możesz dobierać odzież bez ograniczeń i obaw o jej użytkowanie. Wyrażaj swój styl poprzez ubrania i ciesz się nimi przez długi czas dzięki pralkom PerfectCare.