Sezon na grilla czas zacząć!

 

Sezon na grilla czas zacząć!

Wiosna to wymarzony czas na grillowanie na działce, w ogrodzie czy na wyjeździe. 

Na dobry początek polecamy niezbędnik każdego miłośnika grillowania - zestaw Barbecue ze stali nierdzewnej. Ten oryginalny komplet przyborów jest wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej i zapakowany w elegancką aluminiową walizkę, dzięki czemu wszystkie akcesoria będą zawsze pod ręką. W zestawie znajdują się: nóż, pędzelek, widelec, łopatka oraz szczypce do grilla, które można wieszać na półce. 

Natomiast efektowny blok z różowej soli z Himalajów, czyli kamień solny, to sprawdzony przepis na udanego grilla. Dzięki niemu każdy posiłek stanie się nowym doświadczeniem nie tylko smakowym, ale i wizualnym. Na kamieniu solnym w naturalny sposób przygotujesz zdrową potrawę, ponieważ sól himalajska ma mniej sodu niż sól kuchenna,  zawiera ponad 80 minerałów i mikroelementów, stąd różowy kolor pochodzący od żelaza. W odróżnieniu od innych materiałów, dzięki krystalicznej strukturze różowej soli, kamień bardzo długo utrzymuje temperaturę i sprawia, że ciepło rozprzestrzenia się równomiernie na całej powierzchni bloku.

Grillowanie na kamieniu solnym wielokrotnego użytku jest przyjemne i szybkie. Potrawy nie wymagają wcześniejszego doprawienia, ponieważ kamień, dzięki zawartości soli, nadaje daniu odpowiednich walorów smakowych. Potrawy przygotowane na bloku z różowej soli himalajskiej są soczyste i idealnie opieczone, dlatego jest on doskonały do grillowania ryb, krewetek, drobiu, steków oraz warzyw. Po każdym grillowaniu blok solny należy wyczyścić za pomocą gąbki i wody, bez środków czyszczących, a następnie dokładnie wysuszyć i schować w suchym miejscu.

O bezpieczeństwo podczas grillowania zadba silikonowa rękawica kuchenna, która chroni dłonie przed działaniem temperatur, aż do 300°C przy kontakcie z gorącymi naczyniami, żywnością oraz płynami przez maksymalnie jedną minutę. Jest uniwersalna, więc doskonale pasuje na obie dłonie, a elastyczność oraz przyczepność silikonu sprawia, że zapewnia mocny, pewny chwyt. Dzięki nim bez obaw przeniesiesz gorące potrawy z grilla na stół.

Z produktami Electrolux, oprócz wspaniałego smaku grillowanych potraw, odnajdziesz radość spotkań z najbliższymi!

 

Dowiedz się więcej

 • Inteligentny NoFrost i Multispace
  Inteligentny NoFrost i Multispace

  Odpowiednie przechowywanie żywności gwarantuje zachowanie wszystkich cennych składników odżywczych, a także jędrność warzyw i owoców. W dobie tak popularnego rozwiązania, jakim jest Full No Frost, Electrolux poszedł o krok dalej i stworzył bardziej zaawansowane rozwiązania - Inteligentny No Frost oraz MultiSpace, który zapewnia większą pojemność niż standardowe modele do zabudowy.

 • Piekarniki SteamBoost
  Dobrze wypieczone z parą. Nowoczesne piekarniki SteamBoost

  Nowa, prawdziwie intuicyjna linia piekarników marki Electrolux zapowiada rewolucję w Twojej kuchni!  Z pomocą pary, wbudowanej termosondy oraz dostępnych programów pieczenia możesz zrelaksować się i pozwolić, aby piekarnik wyręczył Cię w przyrządzaniu pyszności. Odkryj nieskończenie wiele możliwości i ciesz się wolnością pieczenia oraz gotowania.

 • Innowacyjna funkcjonalność Hob2Hood
  Innowacyjna funkcjonalność Hob2Hood

  Płyty indukcyjne marki Electrolux kształtują lepsze doznania kulinarne, pozwalając odkryć znaczenie wspaniałego smaku jedzenia i radości z przygotowań potraw. Wśród zróżnicowanej oferty możesz wybrać model dostosowany do indywidualnych wymagań czy stylu gotowania. Innowacyjna funkcjonalność Hob2Hood umożliwia inteligentne współdziałanie płyty oraz okapu, zapewniając świeżość w kuchni nawet podczas intensywnego gotowania.

 • Odkryj perfekcyjne rozwiązania pralek PerfectCare ładowanych od góry
  Odkryj perfekcyjne rozwiązania pralek PerfectCare ładowanych od góry

  Nowa linia pralek PerfectCare ładowanych od góry dzięki innowacyjnym funkcjom zadba o najdelikatniejsze ubrania tak, jak na to zasługują. Nareszcie możesz dobierać odzież bez ograniczeń i obaw o jej użytkowanie. Wyrażaj swój styl poprzez ubrania i ciesz się nimi przez długi czas dzięki pralkom PerfectCare.